bugün

feci şekilde yozlaşmış entellektüellik kokan harekettir. dikkatinizi çekerim bu mal evladı fotoğrafı çektirir. doğaçlama olan bişiy değildir. tam tersi "hele bi çekte herkes benim ne kadar entel olduğumu görsün ulaa" mantığından türer. daha kötüsü bunu yapan kişi bu fotoğrafları facebook profil resmi olarak koyar ki değmeyin benim gamlı yaslı gönlüme.

2009 ve daha sonraki bütün yıllarda facebooklarımızda görmemek dileğiyle...
"ben kültürlüyüm" demek isteyen maldır.
Birinin farkinda olmadan cekilmesine denecek bir sey yoktur. Fakat kisinin kendi fotografini gostermek icin yirtinmasi sacmaliktir. O kadar okuyorsan burada ne isin var, git oku, bize de bulasma dedirtir icten ice.
Kitap okumakla veli olunsa kütüphaneler evliya olurdu
(bkz: okuyom ben yaa!)
'' kültürel seviyelim en üst seviyede, bunu söylesem inanmazlar. en iyisi ben bir fotoğrafımı çektireyim de, gözümle görmeden inanmam diyenlere kapak olsun '' düşüncesine sahip insanların tipik özelliğidir.
okuduğu kitabı ters tutuyordur zaten. *
elinde secret kitabı varsa ben derin adamım görüntüsü vermeye çalışandır.
(bkz: valla mal) facebook adlı siteye koyar bir de o fotografı. daha çok sosyalleşir.
diğer malları rahatsız eden maldır. diğer insanları rahatsız etmesi bu olayın, ne kadar tahammülsüzleştiğimizin kanıtıdır.
çeşitli sunumlarda kullanacağını bildiği için çektiriyorsa bu fotoğrafı, mal olmayan maldır.
sobelenmiş ve tasdiklenmiş maldır.Kendim ettim kendim buldum,diyemiyorsa şu andan itibaren yapabiliyor ise düşünmelidir!
muhtemelen bir sonraki çekime kadar kitabı eline almayacaktır. *
kendi reklamını yapmaya çalışandır.
oksijen fazlalığıdır.
şimdi bu kadar yazılmış ama yinede...

(bkz: cok kastim 29 karakter rumuza)

kanıtı; http://formspring.me/29karakter

açıklama : olum geyiğine çekildi lan o. böyle kasket falan da vardı... atkı neyim... neyse...
kardeşi, arkadaşı filan habersiz çekti de evde öyle çekmecede duran bi fotografsa belki normal olabilen fakat, bilinçli olarak çektirildiyse mal lafını hak eden kişinin yapcağı eylemdir..
(bkz: okuyom ben yaa)
(bkz: çok entelektüelim çokta kültürlüyüm)
aslında kitap okumaktan anlamayan, o kitabı elinde ya kız tavlamak ya da hava atmak amaçlı bulunduran, vatana millete katkısı olmayan tiplerdir.
artık fotoğraflarından kitap yerine ipad kullanmasını önerdiğim (bitches love ipad) "entelim ben entelim, nerde benim dantelim" insanı.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)