bugün

Siyah Güzel gözlerini kırmızı gözlükleri ile koruma altına alıp sözlüğe giriş yapmış olan kızdır. Hoşgelmiş..
gözlerinin rengi merak edilebilecek kızdır.
hoşgelmiş yazar.
kendini çirkinleştirmenin moda olduğunu zanneden kızdır. (Yakışan kızlar oluyor ama binde bir)
(bkz: benim küçüklüğümde buralar hep tarlaydı) hesabı.
(bkz: çirkin betty)
edit: google/çirkin betty yaz. bak bakalım kırmızı gözlüklü mü değil mi*
her zaman bana hoş görünen evlenmek istediğim kızdır.
o artık mavi gözlüklü jedi.
bazen akılda seksi sekreterleri çağrıştırırlar ama bazende çok itici gelebilirler tam ne oldukları belirsizdir aslında, ortada birşeylerdir.
tuttum bunu. hoş gelmiş.
grup vitamin seven kaderdaş yazar. ama gözlerine benden daha iyi baktığı kesin.
"hatun alev almış yanııyooo" yazarıdır.
beyin kanaması geçirmeye aday kızdır.http://www.google.com.tr/...sp=24&tx=57&ty=97
istemeye gelen misafirlere, annesinin kahve yapacağı aile kızı.
Kırmızı başlıklı kızın entel versiyonu. O doğa kızı, bu kütüphane kızı.
yeşil gözlü kızdır. tatlı ve öpülesi bir ruh yapısı vardır.
gerçekten seksidir. insanı böyle bi'şekil eder.

kırmızı çerçeve bu kadar mı seksilik katar insana canım?
gece bunalım halimi bir kenara bırakıp içimi döktüğüm yazar. Böyle insanlar değerlidir beyler. hiç tanımadığınız kişi sizin derdini dinliyor lan. ben yakınımda birisine bu denli açılamam şu dönemlerde. sağolsun dinledi içinden gelenleri söyledi... Ne zaman sıkıntısı danışmak istediği bir şey olursa bir mesaj kutusu kadar uzaktayım.
astigmatı olan kızdır, gözü gerçekten bozuk olsa kırmızı mırmızı hak getire şişe cam takardı dediğimdir.
Şişe camı gibi gözlüklere ve 4 numara miyop gözlere sahip yazar. Astigmatı da vardır.
olay sanki kırmızı gözlüklermiş gibi oraya odaklandım ayağı yapan şark kurnazlarını es geçerek;

malum arkadaş* adına aile büyüğüsü olarak talip olduğum kızdır.

babasıgiller müsaitse gelip prensipte anlaşalım.
O değil de müthiş yaratıcı bi nick. Ba yıl dım.
espri yaptık prim yaptı, değerini bil 4 numara miyop astigmatlı kırmızı gözlüklü.
weffa ya katılıyorum fakat saul da seksi bir çıkışla başlığı hareketlendirmedi değil.

dudu peri naber kamks?
Tıp mı okuyor diye merak ettiğim kız mı desem harun abi mi desem , çelişkisinde kaldığım kızdır .