bugün

(bkz: on birinci nesil çaylak)
Hemen hemen 8 yıldır buradayım Bunun kadar iğrenç bunun kadar boş bir yazar nadir gördüm.

Yavrum seni kim doğurdu? Anan yok mu çocuğum senin! Bu kadın düşmanlığının sebebi seni terk edip giden bir anne mi yoksa şahit olduğun kötü bir manzara mı? Zira Bu kadın düşmanlığının başka bir açıklaması olamaz. Kadınlardan bu derece iğrenen bir çocuk kötü ve fena şeylere şahit oluş olmalı.

Gerçekten ziyan edilmiş bir genç acıyarak okudum son 1 saatte yazdıklarını.
kendi halinde bırakılması gereken yazar. düzelir diye umuyoruz bakalım artık.

Edit:yine mi eksiliyorsun üzüyorsun beni bak.
Bunun gibi adamlara ihtiyacımız var!
Bunun gibi adamlar gerekli.
Parmağınızı uzatıp 'ışte! Bu kötü adam diyeceksiniz' bu sizi ne yapıyor ha?
iyi adam mı?

Siz iyi değilsiniz..

Bu adamın bir sorunu yok..
la bi git.
Anten espirisi.
açtığı bu başlığı ulu format uyarınca; gerek dini hassasiyette gerek dilimizin doğru kullanılması hususunda bildirdim.* başlıktaki imla hatası düzeldi. fakat vaziyet bu: (bkz: allaha inanmayan salak/#39587255)

(bkz: format zallamamak)
(bkz: çaylak)
(bkz: silik)

http://www.iskur.gov.tr
yakın zamanda sözlükten siktir edilecek yazardır.
sanaldan ona buna laf atmayı yiğitlik sanan geri kafalı piç.
ha bide kavga etmeyi yiğitlik sanan piç .
aslında sana cuk oturmuştu, sen olgunsan ben liseliyim ergenim bitim pireyim .
yaşadığım sitede bir adet var. bu kadar iyi üniversitelerden mezun olan bir insanın balkondan sağı solu kesmesi hasetlenmesine gerçekten anlam veremiyorum.

enerjisini başka bir şeye kullansa eminim iyi bir şeyler yapabilir.
Sözlüğün prensidir.
boş beleş teröristtir.
(bkz: kürtleri çekemeyen adam).
Sırf laf sokacam diye kendine element uydurur gibi başlık türeten
Ateist olmasından şüphelendiği komşusu tarafından küçükken araba sürmesi öğretilen kindar yazar.
Adam???
(bkz: tibb)

rapbimden huzur diliyorum kendisine, amin..
Herkesin onun gibi olmayi can attigi fakat olamayacagi yazardir.
evcil amipime verdiğim isim. bence cuk diye oturdu.
en son entryden yazar olduğunu anladığım ve yazdığı tanımlarla sözlük ahalisinin kafa ayarlarının bozulmasına neden olan kardeşimizdir. rabbim kalemine güç kuvvet versin inşallah.
(#40657220) sana asılan kızın beyin kıvrımı yoktur...konya ovası gibi beyni vardır onun...
Kaliteli troll kendini okutturuyor ..
ölüyorum kıskançlığımdan...

sözlük formatı gereği, bir yazarın entrysi hakkında yorum yapacaksan, onun nick altına yazman gerekmektedir...kıskançlıkla ilgisi yok yani...format böyle....haaa sen okumadığın için bilmiyorsun o ayrı...