bugün

saygı, basit ama çok önemli bir kelime.
Bir aralar arkadaşlık dostluk vardı. Unutmayın çocuklarınıza anlatırsınız.
90 ların hayretler içindeki türkiye'sini çoğu hatırlamaz. mafya, örgüt ve o zırhlı mercedesler.
Kimse doğumgünümü hatırlamıyor. inkar etmeyin.
galatasarayın gençlerbirliği ile oynadığı türkiye kupası maçının 18-17 bitmesi ve kalemizde kova hayrettinin olması.
galatasaray'ın 4 sene üst üste şampiyon olduğu yılların ilk senesinde kalecinin 'kova hayrettin' olması.
sokak sokak gezip ayı oynatan vardı
amcalar macun şekeri satardı mahalle mahalle gezip.

ha bi de bu vardı

görsel
şu aralar mutlu, huzurlu günlerdir.
Hatırlamadığım şeyi nası yazıyım amk.
akepenin evlilik dışı ilişkiyi (zinayı) yasaklama girişimi.
benim hatırladığım şeylerdir.
sorun; kimsenin hatırlamadığı şeyleri ben hatırlarım.
güçlü hafızaya sahip olmamın sonuçları.
--spoiler--
acun'un aslında muhabir olması. çoğu kişi bilmez.
--spoiler--

acun un aslında muhabir bile olmaması.

show tv ye arkadaşı girer çalışmaya, bi gün yanında bir arkadaşıyla show binasına o arkadaşlarını ziyarete giderler, kapı önünde ciğerci kedisi gibi beklerlerken futbol konuşmaya başlarlar, dönemin show spor müdürü bunlara iş teklif eder acun da işsiz güçsüz tabi, fenerli olmasına rağmen beşiktaş muhabirliğini kabul eder...
Bir dönem ekmeklerde etiket vardı artık hatırlanmıyor.
görsel
Jetgiller.
Dis macunu reklamlarinda urunun kalitesini yumurta kabuguna surerek ispat etme yonteminin kullanilmasi.
Adeta seyirci olarak yapilan deneyde gozlemci oluyorduk.
unutma unutturma.
görsel
Galatasaray ın Kadıköy de yenmesi .
halen hatırlayan olmadığından mütevellit sözlük ahalisinin çoğunluğunun 2000 model ergen olduğunu anlıyoruz.
sürekli başıma gelen şeylerden birisidir.

şimdi şu kesinti zamanında aklıma 2001 yılında kriz zamanı tüm türkiyede gündüz 12-16 arası gece ise 1-5 arası toplam 8 satlik elektrik kesintileri yapılmıştı.

40 gün sürmüş olması gerek.

hatta sonrasında millet jenaratörlere benzin yetiştiremediğinden et krizi de çıkmıştı. tüm etler bozulmuştu.

24 saatlik günün 8 saati elektrikler kesilince bir çok gıda ürünü de krize girdi, bir de onlar zam yedi, ekstra enflasyon olmuştu.

hatırlayan bi allah kulu bulamadım ya.