bugün

herkese açıyoruz ama arada sırada keşke açmayaydım denilen aramalarda olmuyor değil. koca şirkette bir tek ben varım lan sanki karnı ağrıyana bile benim numaramı veriyor itneler *
Hiç kimsenin.
(bkz: only god can judge me)
Bu kesin babam olurdu. Müsait olmasam da gerekli tertibatı hemen alır mutlaka açar cevap verirdim. Geri kalan herkesi istisnasız en az bir kere sallamışlığım vardır.
babamın. çünkü gerekli şeyler için arar ve en fazla 1 dakikaya kapatır.
Arayanın. (bkz: çok yalnız olmak)
her aramayı cevaplarım hatta bazen reklam için operatörlerden telesekreterle arıyorlar. onu bile kırmamak için sözünü bitirmesini bekliyorum. ses kaydı da olsa insan insandır.
her arayanın. telefonunu açmayacağım kişiye neden numaramı vereyim?
rehberimde kayıtlı olanların önceliği vardır.
tus yüzünden telefonu cogunlukla kapalı olan beyfendinin tabiiki de.keşke arasa da bi sesini duysam.
babam net.

adam bir kere ya çaldırıyor ya çaldırmıyor daha telefon bile algılamak üzereyken kapatması bir oluyor ve finalde şu. "telefonu açmıyorsanız niye yanınızda taşıyorsunuz". buradan kuzene selamlar.
3 DAKiKANIN içinde 2 defadan fazla arayan numaralar dışında arayanları bildirme seçeneğini aktif edince bu sorunun cevabı önemli aramalara kimi eklendiğiniz oluyor .
Herkesin tabii ki de. Açmamak için mantıklı bir açıklaması olan var mı ki acaba.
tabi ki patron telefonu.
sıkıysa açma.
annem ve babamın. eğer beni arıyorlarsa ciddi bir şey vardır. yoksa hayatta aramazlar.
tus yüzünden telefonu cogunlukla kapalı olan beyfendinin tabiiki de.keşke arasa da bi sesini duysam.