bugün

bazı insanların içine sindiremediği gerçek. evet efendim gerçek... hatta paris hilton da tokatlıymış. lindsay lohan desen, zaten malatyalı olduğunu bilmeyen yok. az sidikli değilmiş küçükken.
ermenidir, normaldir. amerika'daki ermeniler ya kars'lılar ya van'lılar zaten.
(bkz: bir hülya avşar değildir)

yine bir yurdum gerçeği. bu memlekette önce asılırsınız( adnan menderes) sonra kahraman olursunuz, önce linç edilirsiniz(ahmet kaya) sonra anılırsınız. önce sürgün edilirsiniz(yılmaz güney , nazım hikmet ), sonra sürgünde ölürsünüz, sonra da mezarınızı buraya getirmeye çalışırlar.

önce tehcir edilirsiniz, kiminiz katledilirsiniz, sonra da " aman efendim sen zaten karslıydın, gel bakalım bizim köyün kızı, biz seni öldürdük ama arada olur öyle yanlışlıklar."
(#13854058).
ancak karslı bir hatunun kim kardashian olma ihtimali kadar gerçektir.
-kardashian karslıymış lan duydun mu?
+kim?
-evet, o.
+cevap versene amına koyim.

ufacık tanım: zerre sikimizde olmayan durum.
elvis presley in mardin li olması kadar normaldir.
bu ülkede biz ne sabriler gördük.
dikkatli bakıldığında kendisinde de kardeşinde de karslı tipi vardır. Esmer, iri ve kahverengi göz, hafif çemçük ağız ve anadolumsu burun... Bir de yurdum kadını gibi malum yeri otobüs lastiği gibi olunca, karslı olmasına şaşırılmaması gereken hadise. Yarın öbür gün robert de niro'ya da tunceli asıllı derlerse hiç şaşırmam.
(bkz: kim kardashian a gel köyümüze geri dönelim demek)
Kars Kaşarı nın dünyadaki yüzü olabilir o halde .Bunu ekonomik olarak kullanalım beyler.

http://www.haberiz.com/ga...74-24-kim-kardashian.html
görsel
karslıların umrunda değildir.
Karslılara gram faydası yoktur. Memleketine bi gram yatırım yapmış mı?* Aydın Doğan bile kel kelkit'i kalkındırdı.
Hürriyetin haberidir. Güldürmüştür. Habere göre Kim Kardashian’ın büyük dedesi buradan (Kars’ın Karakale köyü) Amerika’ya göçmüş. deyatlar için: http://kelebekgaleri.hurr...m&utm_campaign=buffer
kaşarlığın nerden geldiğini açıklayan durumdur.

(bkz: kars kaşarı)
(bkz: kim kardashian ilköğretim okulu)
"Ermeniler kars kaşarını çok yanlış anlamış" dedirten olay.
doğru önerme.

aslında ''kardashian'' soy adı ''karsashian''dır.

klavyede ''s'' ve ''d'' harfleri yan yana olduğundan dolayı da nüfus müdürü yanlış yazmıştır.
Yakında haber bültenlerine çıkıp köyün yarısından Kim, köyüne sahip çık yakarışları duyabiliriz. Köyün diğer yarısı da Kim bu Kardashian diyordur.
tahmin etmeliydim o göt yabancı bir ırka ait olamazdı, tüh bunu nasıl düşünemedim ahmak kafam!

karının götü değil götün karısı var aq.
anası da marslıymış diyerek son nokta konmuştur.
(bkz: atam anam ay gardaş görersen başhımıza geleni)
isabet olmuş. Kim Kardashan bizde doğsa kesin tecavüze uğrar yakılırdı bu güzellikle.
Ağzı açık ayran budalası olduğumuzun resmidir. Ünlü diye, K.K. ile hemşeri çıkmaya çalışmak ne kadar abuk bir davranış. K.K. aptal olabilir ama geçmişte çeşitli konuşmalarında Türklerden ne kadar nefret ettiğini söylemiş bir aşifte değil mi?