bugün

ingiliz The Sun gazetesinin ortaya attığı bir iddia.
mümkündür.
(bkz: eskiden ermenistan mı vardı)*
ne işe yaradığı merak edilen bilgi.
ermeni olmasından dolayı soyunun anadoluya dayanması normal olan durumdur.
babaannesinin türk olduğunu söylediği için doğru olabilecek durumdur.
kars'ta ondan bir tane daha olmadığı gerçeği ile örtüşen gerçektir. bir tane daha olsa, şimdiye kadar bulunur, ortaya çıkartılırdı. bir "kim"imiz vardı, onu da eller aldı anasını satayım. aksi olsa, şimdi hülya avşar'ın yerine jüri olurdu. ya da yok böyle dans'ta sallardı. sunuculuk yapardı vs. tüh ulan.
kim kardashıan la gurur duyuyoruz söylemlerinin başlayacağı anlamına gelen bilgidir.
(bkz: jay z nin bir karslıyı sikmesi).
'bizim buralıymış' diyip bazı salakların sempati duyacağı kadın(ımsı). türk kelimesine tahammül edemeyen bir kadın olduğu da bilindiği için başlığı da fazla şişirmemek gerek.
(bkz: khloe kardashian ın karslı olması)
hepimiz kim'iz sloganları bekleten durumdur.
sevmesemde baba tarafının karslı olmama rağmen hiç sempati duymadığım üstüne o güzelim kocayla reklam için evlendiğini duyunca iyice tiksindiğim kalçadır.
büyük dedesi ve büyük annesinin karslı olduğu gerçeği yanında yalan olan gerçektir. Karslılar'a hakarettir.
kars'ın aşağı bombeli köyünden olup susuz ilçesine kayıtlıdır.
karslı olması hiç bi işede de yaramaz tabi, osmanlı ermenisidir kendisi. soy adı da bildiğim kadarıyla kardaşyan dan gelme.
karslı mıdır değil midir bilmiyorum ama kesinlikle türk değildir.
yılanla karslıyı aynı torbaya koymuşlar yılan kurtarın beni demiş.

yok abisi imkanı yok karslı değildir.
21 ekim 1980'de los angeles'ta doğmuş ermeni asıllı bir ailenin çocugudur.

kaynak: http://www.msxlabs.org/fo...kkinda.html#ixzz1fvmtaipt
(bkz: big tits)
kaşarlığından ileri geliyor ise olabilir ama karslılar la ilgisi nedir anlamadım.
mümkündür.. karslı bir poposu vardı zaten. * *
(bkz: dünya türk olsun gerçeği)
kendisinin bir de annesi oldugu ve annesinin amerikalı oldugu düşünüldüğünde tam da doğru olamayacak önermedir. karstan böyle hatun çıkması pek mümkün değildir. Allah sahibine bağışlasındır.
kars'a yazıktır, hakarettir.
mümkündür..zira geçimini büyük baş hayvancılıkla sağlamaktadır.
bu vakitten sonra jennifer lopez hakkarili desek, inanacağız, o raddeye geldi.
güncel Önemli Başlıklar