bugün

Bol bol su için. Ara öğün atlamayin.
Bu sıcakta ister istemez veriliyor. Eriyosun. Aslında bu mevsimde yemene dikkat etmen daha kolay. Kiraz karpuz ye. Çok sıvı al. Zaten sıcakta iştah kesiliyor.
Benim tavsiyem yumuşak meyveler yiyin, yemeği yedikten sonra hemen yatmayın.
isteyene yardımcı olabilirim. Profesyonel sporcuyum. Mesajdan iletişime kilo boy cinsiyet ne kadar hareket ediyorsunuz vs yazın, beraber bulalım ne kadar kalori ihtiyacınız olduğuna.
Edit: mesaj atan 4-5 kişi oldu hepsine de yardımcı oldum. Ne bu eksilemek anlamıyorum la.
Az yemek çok spor.
herkes yazmıştır ben tekrarlıyorum yemeyin .
Şekeri ve hamur işini kesin. Ne kadar hareket ettiğiniz önemsiz kilo verdiğinizi görürsünüz 2 hafta içinde.
şu boğazınızı bi tutun amk..
işte o zaman nasıl tıkır tıkır zayıfladıınızı göreceksiniz..
ancak şişman kızlar zayıflamasın zira koca memeleri birden sarkar göbeklerine kadar iner..
benden söylemesi..
Gece yemek yemeyin,bira içmeyin kilo verirsiniz.
Ağırlık kaldırın çünkü başka yolu yok. .
yediğiniz yiyeceklerin kalorilerine bakın.Düşük kalorili besinler yiyin.
Ana öğünlerinizden kesmektense abur cubur ve süt ayran su harici diğer içeceklerden kesin. bunların Kalori değeri çok daha fazla ve glisemik indexleri yüksektir. Diyeceğim o ki adam akıllı yemeğinizi yiyip, hiç abur cubur yemeseniz rahatlıkla kilo verirsiniz.
spor yapın, kısa mesafeleri yürüyerek gidin, bol su için ve az ama sık yiyin.
herkesin kişisel sağlık uzmanı olduğu hede. bu cümlemden sonra gerisini okumadan eksileyecekleri için çok açıklama yapmayacağım. spor yapın yemeyin içmeyin bok püsür birton teorik bilgi. sorsan elinde doritos tv8 izliyor hepsi.

kilo vereceksen her metabolizma ayrı şeylere tepki verir. kendi vücudununuzu bilmeden kilo veremezsiniz. ben 4 ayda sadece yürüyerek ve akşam 9 dan sonra yemek yemeyerek 24 kilo verdim. bu demek değil sende böyle verecen...
ilk önce kilo verebileceğinize inanın, akabinde Bir diyetisyenden yardım alın. Çünkü sağlıklı kilo vermek, hızlı kilo vermekten daha önemlidir.
Ticaret yapıyorsanız batın.
Mesele beyindir dostlar. Mide sadece görünen kısmıdır. Peki beyin nasıl harekete geçecek? Aşk acısı çekmek bu konuda iyi bir tetikleyicidir. Ama kesin çözüm değildir. Yine irade gerekir. Yine mesela alış veriş yaparken hiç bir elbisenin yakışmaması. Kabinde yağlı şekilsiz vücudunu görmek 4 taraflı aynadan. Bunun gibi sebepleri beyniniZde devamlı yaşayın. Sonra mı?
Gitsin fazlalıklar. Bu da yetmiyor sonra şekilli bir vücûd istiyorsun bu sefer. Hayatın kaliteli oluyor. Mükemmel bir haz alıyorsun yaptıklarından. Dışarı çıkmak istemeyen sen evde oturamaz oluyorsun.
Breaking bad izlemeyin.
Bu ilkbahar başında bu diziyi izlemeye başladım. izlerken heyecandan yiyip içtiklerim yüzünden 4 kilo aldım. O zamandan beri aldığım kiloları verip verip geri alıyorum. Kısır döngü gibi. Korkunç bir şey.
7 ayda 35 kilo vermiş biri olarak aynen bu şekilde kilo vermiştim ;
Ekmek ve unlu mamulleri tamamen kesmiştim. Abur cuburu da öyle.
Tuz ve şekeri de kesmiştim. Ama baktım kötü hissediyorum kendimi o zaman yiyodum istediğimi ama.
Her sabah yoğurt + eti yulaf + yeşil elma
Öğle yemeğini okulda yiyordum. Ekmeksiz. Falan.
Akşam yemeklerini dışarıdan tavuklu ya da etli yemek yiyordum. Ama makarna pilav falan hiç yemiyordum. Arada bulgur pilavı yiyodum.

çayda,kahvede şekeri bıraktım.

7 ayda toplam 3 ay spora gitmiştim. yalnızca kardio.
Abanın kardioya.
9'dan sonra yemeyin.
ekmek yemeyin, yiyecekseniz kepekli ekmek falan yiyin. az yiyin.
görsel
4 hafta boyunca ekmek yemedim. 2 günde bir en az 1 saat yürüdüm. Hatta bazen yatmadan mekik bile çektim. inmiyor...
Yürüyün.
Yemek yemekten ziyade hareket edin. Yediğinizden fazlasını yakmak önemli mevzu.
güncel Önemli Başlıklar