3 paket Sigara ile bol kahve içiniz.
Hızlı kilo vermek için yaşayacağınız tüm eziyet tüm ızdırap boşa gidecek. Ahahaha.
Pardon birden kendimi tutamadım. Ne mal adamlarsınız lan bir ay sonra aynen geri gelecek kiloyu vermenin ne anlamı var?

sağlıksız olan beslenme şeklinizi ilelebet değiştirin o kilolar zaten gider.
Yememen gerekli temalı cevaptır.
yemekten önce mideyi suyla doldurun o zaman ayda en az 10 kilo verirsiniz.
aşırı kilosu olanlar için değil ufak bir fazlası olup yavaştan onu yok etmeye çalışanlar için açıklıyorum:

kalori felan saymayı bırakın. yavaş yemek yeyin. aşırı yemekten kaçının. masadan tıkabasa tok bir şekilde değil açlık hissetmeyecek hale gelince kalkın. düzenli olarak sporunuzu yapın.

bu saydıklarım günlük rutininizden zamanınızdan çalacak bir program değil.
sevgilinden ayrıl
iki ayda 10 kilo temiz.
üzüntüden suratın biraz çöker ama ileride telafi edersin.
(bkz: gizli sigara reklamları)
sadece spor salonuna yazılmak yetmez yazıldığınız yere gitmeniz de gerekiyor.
(bkz: tecrübe konuşuyor)
hızlı kilo vereceğim diye sağlığınızdan olmayın!
acıktıkça su için ama suyu da abartmayın zira midenizi genişletebilir.
lan daha ne tavsiyesi; az yiyecen, düzenli spor, geceleri bol bol seks bak kilo filan kalıyo mu ? hareket et biraz kaldır kıçını koş , yüz ,tırman hiç bişey bilemiyosan partnerinin üzerinde tepin.oturduğun yerde diyet listesi aramakla nah verirsin o kiloları. hadi öptüm canım kibs...
(bkz: fitnessblender)
Tek tavsıyem hareket ettıgın kadar ye yada yedıgın kadar hareket et durum bundan ıbarettır. Kolay gelsın
televizyonda ve internette gördüğünüz her şeye atlamayın hemen. iyice fil gibi olursunuz mazallah.
az yiyin.
kendinize motivasyon odağı bulmadan asla olmuyor. hoşlandığınız insan sizinle alay edebilir, giydikleriniz içinde bakmak istemeyeceğiniz kadar kötü görünebilirsiniz, nefes alamayacak uykular uyuyor olabilir veya çevrenizdeki insanlardan daha güzel gözükmek istiyor da olabilirsiniz.

düşünün. sizi bu konuda acıtan şeyleri etraflıca düşünün. neler kazanacağınızın farkına varın.
Şeker, yağ ve karbonhidratı mümkün olduğunca azaltın. hatta mümkünse kullanmayın. 2. Aydan itibaren ayda en az 4 kilo vermezseniz beni bulun.
kilo vereceğim diyerek herşeyi kesip kas kaybetmeyin. sonra arkadaşlara hava atıp 2 ayda 10 kilo verdim diyip sarkmış ve sağlı bir vücut ile baş başa kalırsınız.
Öncelikle o götü bir kaldırsın şişman arkadaş montelediği yerden, gerisi kolay.
ekmeği şekeri kesin. sabah akşam bol bol su için. 2. günden itibaren midenizin olduğunu bile unutursunuz. öyleki akşama kadar bişey yemeseniz farketmezsiniz, ben bugün bişey yemedim dersiniz. akşamlarıda yarım saat bi saat yürüyün. yine mi olmadı? aşık olun. kesin çözüm.
çok yemeyin ve kesinlikle yeşil çay tüketin.
insülin direnci denen olay varsa veremezsiniz zaten boşuna kürek çekmeyin. önce bu tür konuları öğrenin yüzeysel şekilde sonra işe koyulunç öyle inşallahlarla olmaz bu işler.
Bonzai .
az ama sık sık yemek yiyip bol su içmek ve tabikide hareket etmek.
1- yürüyüşe çıkın koşmayın fazla efor sarf etmeyin ama uzun süre yürüyün takın kulaklığı kafanıza yürüyün saatlerce.
2-yemekleri kesmeyin ama yerine başka şeyler koyun pirinç değil bulgur pilavı. cağ kebabı değil kavurma veya direk tavuk eti,çikolata değil de "sıpeşıl k" gibi
3-parmağınızı sokup kusmak,kemeri sıkı bağlamak gibi saçma sapan yöntemler girişmeyin sadece komik bi hal alırsınız.
4-kesinlikle ilaca veya mide kelepçesi gibi saçma salak şeylere başvurmayın tıbba girmeden de kilo verebilirsiniz (eğer 150-160 kilo iseniz o ayrı tabii ona doktor desteği lazım)
5-su için her yarım saatte bir 1 bardak su için, yada 1 saat hiç fark etmez fırsat buldukça su için çünkü metabolizma öyle bir şey ki 1 içersiniz 4 işersiniz ter temiz olursunuz tartıda daha az gözükürsünüz ter atmanızada yardımı olur.
6-psikolojik şeyler varsa bu sizi motive eder, sevgilinizden ayrılmışsanız yada sizinle dalga geçen bi çevreniz varsa bu sizi iyice hırslandırır onlara nasıl bir değişime girdiğinizi gösterin.
7-spor salonlarına gidin yada oralara gidecek paranız yoksa sokaktaki spor parklarında efor sarf edin spor yapın.
8-verdiğiniz kilolardan sonra nerede duracağınızı bilin 45 kilo veripte kemik halinde kalmak istemezsiniz,hızlı kilo verirseniz vücudunuz sarkar.
9-diyetisyen desteği alın ama bunu yolun başında yapın eğer 20 kilo verdikten sonra diyetisyene giderseniz, onun size söylediklerini umursamazsınız (peeh ne saçmalıyor bu bebe ara öğün falan mişmiş te mişmiş dersiniz)
10-sürekli olarak fotoğraf çektirin aradaki farkı görünce azminiz artar.