bugün

Hiçbir yiyeceği hayatınızdan komple çıkarmayın. Bunun sürekliliği yok çünkü. Kendinizden güzel yiyecekleri esirgedikçe sağlıklı beslenmeyi eziyet olarak görüp gece soluğu dolabın önünde alırsınız. Ekmek insan vücudu için gerekli besin maddeleriyle dolu. Gluten alerjiniz yoksa glutensiz hayat palavralarına kanmayın, bulguru da pirinci de yiyin.

Ha beş kaşık yiyeceğinize, üç tabak yerseniz kilo alırsınız. Bir dilim ekmek yemeyip ete, süte abanırsanız kilo verirsiniz ama kolesterolünüz tavan yapar.

Yemin ediyorum ülke mal kaynıyor ya. Günde 5 tane yumurta yiyen var. Sporcu değilseniz öküz gibi yediğiniz bütün proteinler götünüzde çok pis patlar.
Metanfetamin bazli uyusturucu madde kullanmak.Bir ay düzenli kullanimda kac kilo olursaniz olun bir deri bir kemik kalma garantisi veriyorum.
bu işin altın kuralı; verdiğiniz kiloları geri almayın.
Vermeyin şişko olun. Bazlama gibi. Oyyy yerim. Hem sarılınca keminleriniz batmaz.
Seks diye duydum ama ne kadar gerçek bilemem.
evlenme kararı alın , düğün öncesi 1 ay içinde 20 kilo uçar gider . bende böyle bir etkisi olmuştu. Boşandım kilo aldım .
kilo vericem aç gezicem diye kendinizi çok kaptırmayın. açlık seviyeniz belli bi sınırı geçtikten sonra gözünüz kara gördüğünüz ilk şeye saldırıyorsunuz. yedikten sonra gelsin kilo ve pişmanlık. aç bırakmayın kendinizi de afrikalılar gibi her gördüğünüz yemekte ağzınız sulanmasın.
Diyete bugün başlamak.
görsel
Kendinizi üzün, üzdürün.
Hic bir sikimi kesmemek lazim.
Sevdigin Herseyden yicen ama dogalindan yicen. Bi kere bu onemli. Kararinda yicen. Asiriya kacmican.
En onemlisi de bilgisayarin basindan kalkacan veeee..
You like to move it move it!!
Hareket etcen iste amk. En onemlisi bu.
yemeyin amk.
Elinize bir bıçak alıp fazlalık gördüğünüz yerleri alın.
Yoğurt ve süt tüketmektir. Az acıkırsanız süt çok acıkırsanız yoğurt tüketin. Faydasını göreceksiniz.
Bol bol su için su her şeyin ilacıdır.
aşağdaki sloganı özümse,

az ye "yavaş ye", çok yürü "hızlı yürü".

not; az yemek; her zaman yediğinin yarısı, çok yürümek; hareketli olup, terlemek anlamında.
Yanlış bilinenleri yapıp sağlığınızı bozmayın. DiKKAT!!!
Sadece yemeyin... Her şeyden azıcık tüketin
Organik beslenmek ve biraz hareket yeterli.
3 sene içinde 30 kilo almış birinden tavsiyeler:
1. Bol bol su tüketin.
2. Bolca meyve sebze yiyin.
3. Abur cubur atıştırmalılar hayatınızdan çıkarın.
4. Bolca yürüyüş Ve spor yapın.
5. Kendinizle barışık kalın.
kilo problemi olan kişiler mesaj kutumu yakabilirler. 1 hafta içinde en az 2 kg gitmezse yazarlığı bırakıyorum.
Ayı gibi yememek.
Bol bol yeşillik yemek.
yiyin arkadaşım yiyin yaşlanınca zaten yiyemezsiniz ama dana gibi yatmayın yedikten sonra. hareket edin spor yapın asansöre binmeyin, koşarak gidin birçok yere vs .
Detoks diyetlerinden ziyade sağlıklı yiyeceklere ( meyve sebze balık vs.) Yönelmek. Ayrıca yapılan araştırmalar spor yapmanın diyete oranla kilo vermede daha etkili olduğunu kanitlamistir.