1. .
    traş olmak için, traş makinesi kullanması gereken kişilerdir.
    2 ... cikolatavekahve
  2. .
    ilginç bir konu tabi. yalnız benim bildiğim bir insan tahrik olmuyorsa bile bakması bile günahtır, kadının girdiği günah beni ilgilendirmez. asıl traji komik olan olay nedir biliyor musunuz? mayo reklamlarını savunanların, ki saygı duyarım bu düşünceye, başörtüsü reklamı görünce nasırına basılmış gibi bağırmaları, şeriat geliyor diyerek çığırtkanlık yapmalarıdır.

    biri hoşgörü mü dedi?
    12 -6 ... fewzi1907
  3. .
    oksijenli solunum yapmayan yobaz modelidir. tahrik olma durumu ki cinsel dürtüler dogrultusunda kıldan arınmıs bölgelerin görünmesinden haz alma işidir. kişi yobaz dahi olsa oksijenli solunum yapmasından mutevellit kıl olan bölgeden -lakin baslıgın sahibi sacı da diyebilirdi- haz duymayacaktır. bu konuda görece ihmal edilecek boyuttadir. * * * *

    buradan da anlasılacagı gibi olmayan bir sorundur. böyle bir tahrik cesidi yoktur. yukarıda da bahsettigim gibi varsa da oksijenli solunum yapmıyordur. *

    zaten sacınının tamamını bas örütüsü ile kapatan bayanlar bunu allahın kayıtsız sartsız emri dogrultusunda oldugu için yapmaktadır. yani oyunu kurallarına gore oynamıstır. oynamayanları ilgilendiren bir durum soz konusu degildir. herkes kendi işine baksındır.

    her seyden önce ;

    (bkz: saygı) * *
    9 -1 ... melankolik
  4. .
    Bu memleketteki tek problem inancımızın kurallarında yaşanan anlaşmazlık diyerek olaya son noktayı koymamı sağlayan başlıktır. Bir hristiyan kalkıp bunu sorgulasa anlayacam da, müslümanlar bunu tartışınca ister istemez aklıma "acaba islamiyet yeterince açık değil mi" sorusu geliyor. Bütün kıyamet bundan kopuyor zaten. Birinin gerçekten çıkıp bizi bu konuda aydınlatması farzdır. Çünkü herşeyden önce bizler müslüman mıyız değil miyiz ona karar vermeli ve eğer kendimizi müslüman olarak görmüyorsak, ki bu gayet normaldir, islamın kurallarına saygı göstermeyi öğrenmeliyiz.
    (bkz: bir bilene soralım)
    1 -1 ... kizilmaske
  5. .
    evet efendim vardır böyle tipler... sonuçta bilmem kaç milyar insanın yaşadığı dünya da yok demek yanlış olur... *

    lakin bunlardan daha vahim tipte insanlar vardır; hala örtünmeyi inançları gereği olduğunu hazmedemeyen, on kişiden birinin baskı ile kapandığından bi haber olan, tek yaşama sebebi inançları doğrultusunda yaşayanlara çamur atmak olan, her platformda saygıdan, sevgiden, hoşgörüden bahseden fakat kendi mantığının bile alamayacağı şekilde kimseye saygı duymayan, yobazlığı sadece dine bağlayan fakat kendisinin verdiği aşırı tepkilerin asıl yobazlık olduğunu kavrayamayan, beyninin belirli yerlerine oksijen ulaşmadığı için saçmalayan, çıplaklığı, kendi ailesinden birinin açık yerlerine başkalarının bakmasından kavgalar çıkartıp hakime -namus için yaptım- savunmasını sunacak ve başkalarının açık yerlerinden tahrik olan ve eve gidip ilk işi masturbasyon yapmak olan kişilerdir... bu model insanlar en kral yobazlardır...

    merak edilen ise neden hala örtünmenin dinin bir gereği olduğunu kavrayamamaları, özgürlük diye bir taraflarını yırttıkları halde özgür düşünceleri yüzünden kapanan insanlara saldırmaları mantıklı gelmemektedir...

    birçok yerde kendileri ile çelişmektedirler...

    kıldan tahrik olunmaz iğrenilir, ama bikinili kadınlardan tahrik olunur...

    ne cabuk unutuluyor ergenlik çağlarında porno dergilerindeki hatunlara bakıp masturbasyon yapıldığı... *

    (bkz: saygı)
    5 -1 ... fatal
  6. .
    turbanin cikmasinin nedeni olan yobazdir. degil kildan kadin lafindan tahrik olan tipler vardir.
    1 ... scurtel
  7. .
    islamiyet kadini o kadar pirlanta ve mucehever gibi gormustur ki yazilan ayetlerde bile hicbirzaman kadinla konusulmaz her zaman sadece erkeklerle konusulur ve kadinlar icin birsey soylenecegi vakit kadinlariniz diye hitab edillir. gercektende degerli bir pirlantayi bu kadar saklamakta pes dogrusu.
    3 -1 ... scurtel
  8. .
    bazı din düşmanlarının ve provakatörlerin cirit atmasını sağlayan hayali kişi ve kişilerdir. ne yapsalar olmuyor, kuduruyorlar. örtünmeye inanmayabilirsin, hoşuna da gitmeyebilir ama bu öfke, bu kin nereden geliyor, nedir problemin, kadına soyundukça değer verenleri de gördük, görüyoruz, gazetelerinizin evet sizin gazetelerinizin en arka sayfasında soyunuyorlar, bir eğlence ürünü, bir oyuncak gibi meta haline getiriliyor, araba tanıtımında çıplak kadın, cep telefonu tanıtımında çıplak kadın, dondurma reklamında çıplak kadın, aklınız cinsellikten başka şeye çalışmıyor olsa gerek ki cinsellikten daha önemli değerleri olan ve bunu muhafaza eden insanlardan bu kadar nefret ediyorsunuz, bu öfkeniz, bu kininiz aslında kendi zayıflıklarınız, yüzleşedurun.
    4 -4 ... kisinin degeri aradigi seydir
  9. .
    dogru olan hede gercekten tahrik olan vardir. buda cinseligin bizim gibi ulkerde yasanamamsidan gelir. ewet ne yazik ki kadin bizim gibi gelismemis ulkelerde hata sadece orta doguda bir et parcasidir. cinseligi kadinin utanc kaynagidir merak ediyorum niye sadece kadinlar turban takiyor erkekler niye takmiyor. bir kadinda bir erkekten tahrik olabillir. ama ne yazik ki kadin biz ve arap ulkelerinde cinseliginden utandirilmistir. onun icin ne yaparsa yapsin ikinci plandadir. utanmalidir cunku o kadindir.
    3 -1 ... scurtel
  10. .
    "entrysi oylanan yazarın, oylanan entrysini cevap niteliğinde editlemesi" halinde entrysi silinecek arkadaşa tercih ettiğimiz modeldir. insanin kendi yerini bilmeside güzeldir.

    (bkz: edit)*
    1 ... oumar