bugün

herhangi bir vatandaşın olası söylemidir. ergenekon davasında nerdeyse tüm cumhuriyetçilerin tutuklanması, akla soru işaretleri getiriyor. objektif düşüncek olursak, solcu kesim ve sağcı kesim aralarında feci bir savaş var. ülkemizin huzurunu kaçırıyorlar, her iki tarafta. bu yazdıklarım solcuların haklı olduğunu çıkarmaz, tabi sağcılarında. ben sadece ülkemde huzur istiyorum.
(bkz: ne sağcıyım ne solcu)
(bkz: 22 00 uçağına binmiş) *
(bkz: tersinden anlamak)
"hayallerde yaşıyor bazı ibneler" sözünü akıllara getirir.

en azından Türkiye için.
(bkz: yavaş gelsin saçı başı dağılmasın)
bir takım kişilerin anüsten salladığı sözdür. efenim.
(bkz: mafya babasına cumhuriyetçi demek)
sallama mı değil mi bilmem ama kadınların yüzüne sırf türbanı siyah değil diye kezzap atıldığı bir rejim ise bu rejimmin gelmesini istiyen insanlar topluluğu böcektir haşeredir.
eskiden milleti "komünizm geliyor" diye korkutup, birilerinin üstüne salarlardı, şimdi de "şeriat" moda oldu. o değil de, ne komünizm geldi ne bir şey oldu, yıllar oldu, hala gelecek.

o değil de; o geldi, bu gitti diyerek birileri milleti birbirine düşürüp, oturup keyifle izliyor ya, bir ona yanarım.
yavaş ve dikkatli gelsin zira çelme takanı çok olabilir.

(bkz: geleceği varsa göreceği vardır)
eskiden olsa hani nerde dedirten şimdilerde ise susturan eylemdir.
(bkz: geliyorum geliyorum maalesef yine gelemedim)
(bkz: yok deve)
(bkz: geldikleri gibi giderler)
13 eylül 2010 halk oylaması sonucunun ''evet'' çıkması halinde birileri tarafından böyle dillendiriliyordu. hatta ''şeriat geliyor hazırlayın burkaları'' gibi bir söz işittim ki, gülmekten kendimi alamıyorum. oylama yapıldı, ''evet'' kazandı, her şey normal seyrinde.

(bkz: şeriat gelecek üzerine komplo teorileri üretmek)
time dergisine kapak olan r.t.e ve ingiltere kralicesinden tapınak şövalyesi ünvanı alan abdullah gül rüyasıdır. bu ülke din ticareti yapıp yurt dısında baska kimliğe bürünmek ilginç bir yaklasım. bu millet hala yiyor ya bu numaraları....
gerici bedevi, şakirtlerin hala hayalini kurduğu rejim.

dünya medeni olmak için uğraşırken, bu şakolar hala şeriat peşinde.

ne size şeriatı getirtirler canım türkiyeme, ne de sizde bu yürek var.

sürünün dağılmasına az kaldı.
ülkemizdeki kendini çağdaş addeden tarih öncesi fosil zihniyetin şizofrenilerinin bir ürünüdür.
türkiye'yi karanlık günlere sürükleyen iktidar yüzünden ağızlara sakız olan cümle.
ilk nereye geliyor, saat kaçta geliyor. karşılamak için belediye bandosu hazır mi. la bi siktirin gidin. Şeriat mi geliyor mu ? türkiyeye ne Şeriat gelir ne cumhuriyet ne de başka birşey. türkiyeye gelecekse çoban gelsin. alsin eline kavali koyunları otlatsin.
islam uğruna kazanılan bu topraklarda en doğal görülmesi gereken bir durum.alt yapı hazırlanıyor.siz istesenizde istemesenizde.

istemeyenler için:
avrupa şura.
defolup gidebilir tutan yok..
Kapitalizmin olduğu bir yere şeriatin gelmesi imkansızdır. Keşke gelsede şu sözde müslümanları bir görsek.
(bkz: winter is coming) serbest cagrisim.
Hayal kurun. Uyurken örtü açılıp, kıçınız açıkta uyuyorsunuz herhalde. Afganistan, suudi arabistan ya da mısır'da sizin için yerler müsait. Bu vatanda ölürüz, bir söğüt ağacının altında gömülürüz. Kimse bizi bu vatandan kaçıramaz!..
Merhaba ben şeriat. Hepinizin kolunu, bacağını, dilini kesicem oğlum.
--spoiler--
yoldayım ama köprü trafiğine takıldım yarın erken gelsem
--spoiler--
şeriat geliyor geliyor diye uyurken, ülke nasıl satılır ögrenmiş olduk.
güncel Önemli Başlıklar