1. 1.
  dünyaya iki el arasından bakılan, güç, yenetek,kondisyon gerektiren spordur
  ... genc1925
 2. 2.
  1.5 ayda bile belimi kalcami incelten, hizlandiran, ozguven kazandiran şükela spor.
  1 ... lion king
 3. 3.
  uzun seneler sonunda vücudunuzun ne kadar kullanışlı olduğunu öğreten süperkulade spor dalı. ayağınızla kafanızı bile kaşıyabilirsiniz. esneklik, çeviklik kazandırır. ancak düzenli bir şekilde devam edilmesi, beslenmeye dikkat edilmesi gerekirken unutulmamalıdır ki tek bir right cross yahut high kick karşınızdaki şahsın ölümüne sebep olabilir.
  1 ... burdaherseyvarmi
 4. 4.
  Kendimi bildim bileli, tenis ile birlikte en sevdiğim spor. Şeyini şeyettiğimin engelleri olmasa kendimi en yakın salona atacağım. Ama yok, illa bir daha doğrusu birkaç engel çıkacak.
  1 ... sivilceli uzun sacli gozluklu
 5. 5.
  hep gitmek istediğim ama bir türlü nasip olmayan biraz vahşi bir spordur.
  1 ... kurmay albay
 6. 6.
  son derece sert bir dövüş stili. yalnız bu sporu yapanların ayrı bir havası var. pek bulaşılmaması gereken sakat tipler swh
  -1 ... blackrainbow
 7. 7.
  vücudu en çok sıkılaştıran spor dalıdır. kızlar zayıflamak için platese gideceğine kickboks'a gitselere çok daha iyidir.
  1 ... iplerini koparan kukla
 8. 8.
  kaba kuvvetten çok tekniğe ve hıza dayalıdır. rakibinizin boşluğunu yakalamaya çalışırsınız. ülkemizde her spor salonunun girişine yazılır "kickboks" diye ama siz siz olun iyi bir araştırın. şakaya gelmez , işini bilen birinden öğrenin. yüksek sakatlık riski içerir, bu yüzden kavallık , ayak botu, kagi (taşak muhafazası), dişlik gibi malzemeler olmadan yapmamanız tavsiye edilir. antrenmanları zorlu geçer amma velakin insanı en hırpalayanı bacak açma seanslarıdır. malum müsabakaya çıktığınızda kilonuza göre eşleştirildiğiniz için rakibiniz sizden en fazla bir karış uzun olabilir. o yüzden amaç her zaman kafanızın bir karış yukarısına sağlam bir tekme atabilecek kadar esnek olmaktır. müsabakanın türüne göre diz ve dirsek kullanımına izin verilir. tam bir saldırı sporudur. yok efendim felsefeymiş , harmoniymiş bunlara yer yoktur kickboksta. tekvandonun tekmeleri ile boksu buluşturan bir spor. bir iki dersten sonra gaza gelip havalarda uçmaya çalışmayın , indirirler. her daim kafanızı koruyun, gözlerinizi kırpmayın ve rakibin hamlelerinden kendinize fırsat yaratın , her atak bir açık demektir. hadi göreyim sizi.
  2 ... dead silence
 9. 9.
  3 yil boyunca prof.olarak yaptim.Hayatim da yaptigim diger spor dallarindan cok farkli yeri olan spordur.

  Arkadaslar lutfen bir bayana mesaj atarken hocam diye mesaj atmayın,Kadinlar da kickboks yapabilir...
  4 ... aleesia
 10. 10.
  boksçular tarafından nedense eziklenen spor. galiba bir tek ben bokstan eksiği yok fazlası var diye düşünüyorum. hoş hayatımda ikisine de hiç bulaşmadım.
  ... azzlackz