bugün

huzur, afiyettir. kimi zaman film ve yanında bir fincan kahvedir, kimi zaman spordur, kimi zaman çalışmak...
en nazlı ruh hali. kaçtığı zaman gelmiyor ki gelsin!
görsel
bir rivayete göre sürülen birşey. rivayet işte.
kelimenin vücut bulmuş hali, bana mı çektiler bilmem ki.

görsel
kadim kültürümüzün en önemli parçası. asla kapitalizme yedirilmemesi gereken.
bu aralar iyice gıcık olduğum kelimedir. kelimedir diyorum çünkü öyle bir kavramın varlığından şüpheliyim.

sosyal medyada bir fotoğraf, altında tipnot: aşkitomla iftar sonrası dondurma keyfi. ulan bu yine imanlı eyvallah da, sahuru bekleme keyfi, bacanağı ziyaret keyfi, oruç tutma, nefes alma - verme...

yetti yani. ben 5 temmuz 2014 tarihinde, geleceğim hakkındaki birçok umuduma veda etmişken, varlığından şüphe duyduğum kavrama bak kimlerle fingirdiyor. ulan 2014 kpss, yapmayı hedeflediğim net sayısından az soru işaretlemiş olmamla bitti, kendi üniversitesim formasyon müracaatımı evrak eksikliği nedeniyle reddetti ve daha düşük ortalamalara güzellik yaptı, başka bir üniversiteye yerleşemedim, ayrıca geç haberim olduğundan, 2012 kpss yerleştirme sonuçları nı da aynı gün öğrendim ki sonuç aşikâr.

velhasıl allah daha çok versin diyesim gelmiyor içimden işte, gelmeyin üstüme. keyifmiş...

not: link verilmiş öğelere dikkat çekilmek istenmiştir, imla hatası içermezler.
algida nin 3.99 a sattigi dondurma.
yalniz ya tek cesit ya iki cesit var. yani sade. sade kakaolu. limon visne.

bende sade kakaolu limon severim. muzluda iyi.

o zaman iki tane alacan. vay be. bu nedir ya.
Bugün bende yerinde olan şeydir. Allah arttırsın allah olmayanlarada versin.
Yapılan aktiviteden alınan hazzın ölçüsüdür.
Pozitif duygularla ortaya yayılan enerjidir.

Akşam bomba gibi bir buluşma öncesi güzelce depoladığımdır. Kalın ve damarlı hikayeler eşliğinde geceye giriş yapılan günün sabahı katlanarak büyüyecek mutluluktur.
ruhun temel ihtiyacı. bir canlı için olmazsa olmaz.
yapmaktan zevk alınan şey ve bundan alınan zevk. eğlenerek hoşça vakit geçirme.