bugün

Güzel olmaları.

Gerçekten amk. 10'da 9'u güzel oluyor.
Güler yüzlüdür ve naziktir. istanbul ' a dönünce yüzlerine hasret kalıyorum. istanbul' da fesat fesat bakan ve kaba saba konuşan mağaza çalışanlarını gördükçe... izmir ' in insanı sıcak kanlıdır. Boşuna kıskançlık yapmayın.

Buraya yorum yapanlar izmir ' in kızlarını tanıyor mu cidden merak ediyorum.
Zengin çevrelerde büyüyenler elbette kız arkadaşları ile erkek arkadaşları arasında pek fark görmüyor. O kızlar için erkeklerde kız arkadaşları gibi. Ama bunu kimsenin sorgulamaya hakkı yok. Aileleri karışmıyorken. Sizi aileniz farklı yetiştirmiştir, onları farklı. Siz türbanla varoş mahallelerde gezip , çarşıda etekle gördüğünüz önüne gelen erkege atlayan kızlardan bahsesin. Erkeklerle arkadaş olabilen kızlardan korkmayın , selam veren kızı kendisinden hoşlandı sanan yobaz aile çocuğundan korkun.
valla ben çiğdem ve boyoz kelimelerini kullanırsa anlarım ancak..

paçozlarla takılmayın ki ayrım çizgileriniz fil derisi kalınlığında olmasın..
- güzel yüzlü olması ve kendine has yakışmış şekilde giyinmesi.
- vatansever olması.
- Atalarını bilmesi.
- cahil olmaması.
- bazıları gibi kendilerini eleştirenleri hazmedemeyen değil eleştiriye de saygı göstermesi.
Yeter mi?
Kadin kelimesinin vucut bulmus halidirler. Cogu erkekten daha erkeklerdir. Sanilanin aksine hafif mesrep degiller o hafif lik size ait canim.
Buradaki aşağılamaları yüzüne söylendiğinde seni parçalıyorsa izmirlidir. korkusuz, güzel ve buradaki çoğu erkeğe, erkekliği öğretecek, aşık olunası kızlardır hepsi.
Otostop çekmek.
sarhoş olmak için değil, keyif aldığı için rakı içmesi.
Rahatsız ettiiğinde diğerleri ay uff derken o burnuna yumruğu çakar.
küçücük beyinleri ile hakaret etmeye çalışan erkeklerden daha delikanlı davranması. gevşek herifler anlamaz kaliteyi. çocukken anasını babasını nasıl bilirse herkesi öyle bilir bu kafalar.
elinde dildoyla sokakta koşmak.
çekirdeğe çiğdem demesi.
simite gevrek demesi.
erkek kankasıyla duş alma özelliğine sahiptir. Yanlış anlaşılmasın Sudan tasarruf için.
Sezen aksu - izmirin kızlarını dinleyin özeti o.
hareket etmesine gerek yok, güzel izmirlidir.

şaka lan şaka suratı edip akbayram, orhan gencebay gibi olan kızlarda gördüm ben orada.
Say say bitmeyecek hareketlerdir.
"35 buçuk" yazılı bir tişört giymesi.
kesin izmirli dedirtecek kız hareketleri diye bi zırva yoktur. izmirli kızları ağzına sakız eden geri zekalı boş adamlar ile faşist yobaz pezevenkler vardır... hatta bu geri zekalı yobaz faşistleri ciddiye alıp şarkı yapan sanatçı bozuntuları da vardır. izmir kadını kadar onurlu özgür ve cesur olamayan abazan erkeklerin uydurmasıdır.
Domatese domat diyorsa kesin izmirlidir. Bir sure kalmıştım.
bi o yana bi bu yana sallanıyorsa kesin izmirlidir. *
Nereli olduğuyla övünmesidir, nerelisin sorusunu sabırsızlıkla bekleyenleri mevcuttur. hep izmirliliğiyle övünürler. ben hiç bayburtlu olduğuyla övünen kız görmedim mesela ama izmirli kızlar bunu her yerde belirtmek için ellerinden geleni yaparlar.

+aaa ne kadar güzel çizmişsin...

- ee izmirliyim nede olsa hihihihih * .......
ortamda gerginlik yaratıp kendisi mutlu bir şekilde oradan ayrılıyorsa kesin izmirlidir. çiğdem çitletip içini kolaya atıp biriktiriyor ve yeterince çiğdem birikince kolayı içiyorsa da kesin izmir erkeğidir. bunu yapmayan izmir erkeği hayatımda görmedim.
ay çekirdeğine çiğdem demesidir.
aramızda 453 KM olduğu için ne gördüğüm nede hareketlerini tahmin edebileceğim kız türü. mahrumiyet'in dibiyim
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar