bugün

Keseleme işi yapılmak.
kendini keselemek. *
annelerin çocuğunun derisini yüzebilecek kadar sadistçe gerçekleştirdiği,anlamsız enerji kullanma durumu.
hamam olayından soğumaya sebep olacak temizlenme aktivitesidir. vücuttan çıkan, boyle topak haline gelmiş, kıvırcık kurtçukları andıran, koyulu açıklı kahve renginde onca derinin vıcık vıcık sularda yapışıp kaldığı sıcak mermerler üzerine yatabilme fikri, ııyyyy.
(bkz: çimmek)
(bkz: gömlek değiştirmek)
çocukluğumun tek kabusu .
10 kilo hafiflemek.
Duştayken artık nasıl keselendiysem, küçüklükten beri doğum lekesi sandığım leke bile çıktı.
türk hamamlarında tellak aracılığıyla gerçekleştirilebilinecek temizlenme eylemidir.
tellaktan daha beter yaptığım eylem. *
Hamamda yapilacaktir. uc bes kurus ver adam hosafini cikarir. ancak kus gibi olursun, buda bir gercektir.
duju zevkli hale getiren, insan derisini temizleyen ve sonrasında cildi rahatlatan eylem.
küçükken ne güzel çıkardı oo kirler annem bagıttıra bagıttıra yaptırırdı. şimdi yapsak o kir çıkmaz dedigim, tam derken bugun bi kaşınıyorum falan terledim aman yarabbi kolumdan kir aktı oha dedim nodlu. girdim banyoya vurdum keseyi, döküldü takır takır kircikler, nasıl oldu noldu bilmiyorum ama şu an hafifledim yeminle, tenim de kıpkırmızı.
yüz kızartan eylemdir.
şu an bütün yüzüm boynum kocasından dayak yemiş şekilde duruyor ve feci yanıyor.
daha kabuk tutcak bide ya.
Temizliktir severim keseyi.
Tek başına nasıl yapacağımı bilmediğim eylemdir. Özellikle sırt bölgesine nasıl yapılır muammadır.
Arınmak fiiliyle oldukça bağıntılı bir dönüşlü fiildir. Edilgen diyeni sikerim.
insanı rahatlatan eylemdir.

Böyle gireceksin banyoya, derin soyulana kadar kendini keseleyeceksin.

Banyodan kıpkırmızı çıkacaksın.
turuncu ve naylondan bir lif var adini bilmiyorum.
keseye gerek kalmiyor sadece onla ve dus jeliyle her tarafinizi rende gibi yapiyor.
ust deriyi sokup atiyor yani.
ben oyle seviyorum.