bugün

Japonca kılıç ustası anlamına gelir. Ayrıca Mortal Kombat video oyunu serisinde bir karakterdir. Kör bir dövüşcüdür, telekinetik yetenekleriyle dövüşür. Adındanda anlaşılacağı gibi katana kullanır.
an itibari ile bu yaz mk9 da dlc karakterlerin arasında yer alıcak.

http://www.youtube.com/us...yColts1#p/u/0/rZ_Hdd9z4I0
iyi bir bilgisayar alınca ilk yüklemek istediğim bilgisayar oyunudur.

Kendime yapmak istediğim rol playler hakkında bir günlük bile oluşturdum.

Hatta komün bir hive kabilesi kurup kraliçeye ve emperyalist hive lara savaş açmak ile ilgili güzel role play senaryoları çıkardım.

Worker hive lar işçi sınıfı ve mühendis sınıfı

Soilder hive lar sarı ordu.. ( çakma kızıl ordu.)

Prince hive lar da özel birlikler bilimsel araştırmalar ve üst düzey devlet görevlisi olacak. (Napalım oğlum o tür işlere daha yatkınlar da sendikalaştırp eşitlik kurucam ben en azından hizmet eşitliği)

Ve ileriki planlarımda hive ları kaçırıp kendi saflarıma çekmek hive kraliçesini kaçırıp tutsağım yapıp bağımsızlık meydanında sergilemek. Holy Nation kralının da başına böyle bir son gelecek tabi. Ve oyundaki tüm kralların... Bandit kralları ve ne yazık ki armor king de. (Napalım yani adını armor king koymasaymış.) Tek tek tüm şehirleri ele geçirip hive ordularım ile onlara özgürlük getirmek köle kamplarını yıkmak falan filan bir sürü şeyler hazırladım. Tabi bakalım isteklerimi gerçekleştirmek için oyunun bazı buglardan arınması ve kaliteli modlar çıkması da gerek.

Başka bir planım da holy Nation a bağlı bir fetih ordusu kurup oyunda insan olmayan herkesi yok etmek üzerine.

Ve bir başka role play planım da basit bir samurai klanı kurup onurlu mücadeleler vermek. Bir sürü plan kurdum bu oyun için.
Oyun çok güzel de yapımcısı bunu nasıl bozuk bir düzene oturttu ise oyundan çok pc nin fan sesini duyuyorum nasıl bir hasta ruh 11 GBlık bu minnoşun bu kadar işlemci yi ısıtmasını sağlar ki.

Bazen bağımsız yapımcılara güvenmeyecen. Güçlü bir ekip bu işin içinde olsa bu sorunlar daha az olurdu.
Bu arada kafamdaki hive enternasyonunu kurmak istemiyorum şu aralar. O zaman güzel durmuş tu gene o gaza gelmem gerek. Şu an giant moe (boyu boynuzlu tiplerden uzun) isimli dev kaslı kızıl saçlı ırgat bir adamın maceralarını oynuyorum. Yanıma da bir crosbow ustası Abdul ü yandaş olarak aldım. Holy nation topraklarında hungry bandit avlayıp bir gün kendi demirci dükkenı açmak istiyor koca moe.

Öyle de gözü yükseklerde değil. Abdulü de koruma diye aldım. Adını ben Abdül koydum. Çünkü türbanı vardı. Bide tenini esmer yaptım. Tam araba benzettim. O da kenshi diyarının suriyelisi..
Agalar benim klon ninjalar süper gidiyor. Ailenin en genç üyesi sins i tam dızo yetiştiriyorum. Geçen esnafın biri diyor ben buralarda hırsız istemiyorum.

Sins bremın sen misin hırsız istemeyen diyip abisini çağırıyor abisi lafa tutar iken esnafı güpe gündüz holy nation içinde tezgahın ardına gitip ne var ne yok tüm araştırma kitaplarını dızladı.

Tam altın çocuk. Abileri farklı işlerde kendisi farklı işlerde uzman.

https://youtu.be/-Zdxzo9Hd_M
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.