bugün

kesinlikle maymun ırkıdır. bence konuşabilseler şu cümleyi kurarlardı; "bizim atamız olmasaydı kendi kıçınızdan haberiniz olmayacaktı, hey yavrum heey."
Targaryen.

(bkz: game of thrones)
ırkların üstünde türk ırkı,
çin sarayını bastı kırkı.
ırkıyla değil, kendi başarılarıyla övünen kişilerin oluşturduğu topluluktur.
insan ırkı olmadığı kesindir. plankton irkidir.
Moğollardır. Yeterince de övünürler aslında. Ama bu heriflerin yaptıkları ufak bir göz kırpışıyla gözlerinizin önüne geldiğinde vay anası çekmemeniz mümkün değildir.
Leninsters.
kimse hangi ırka mensup olarak doğacağını kendisi seçemez ve dolayısıyla da seçemediğin bir özelliğinle övünülmez yada yerinilmez,
salakça olur yani,
düşünsene; misal, her alman einstein midir?
yada her türk ü kayıtsız şartsız seviyor musun ki, bu tür zındık uydurması ırkçı salaklıklara kanıyorsun?

1600 lerde yaşayan biri türklere hayrandı belki, ms 100 ylında da roma ya hayrandılar, şu an en gözde devlet amerika ve dolayısıyla amerikalılara özeniyorlar, kim bilir belki bir lider çıkar ve 2100 yılında arnavutluk süper güç olur ve herkes arnavutlara özenir,

sen bence kendine bak ve kendinden başla düzelmeye, zındıkların ergenleri kandırmak için uydurduğu saçma salak ırkçılık oyunlarına gelme.
kedi ırkıdır. girdikleri evin efendisi oluyorlar, resmen köleleştiriyorlar insanları. dünyadaki bütün evlerde de böyledir eminim. bunun da bilincindeler ve götleri acaip kalkık afedersiniz. ben de kedi olsam ben de öyle olurdum muhtemelen.
aborjinler .kapitalist duzenin kolesi olmamis olan irktir.
rus ve alman ırkıdır.
Kübalılardir.
Elflerdir.
hic suphesiz amerikan citizentleridir.
dunyaya bu kadar cok teknolojik medeni katkilari baska bir irk varmidir?
Böyle bir hak varsa, kim tarafından verilir? Her ırkın kendisi ile övünme hakkı vardır.
Biz Türkler dışında tabii, biz övünemeyiz.
Japonlar dicem, çinlileri katletmişlerdir, yalnız amerikaya kafa tutmak da kolay birşey değildir çalışkan disiplinlikleriyle japonya yine de denebilir. Ama ne yazık ki her ülke gibi onların da tarihlerinde kötü hatıralar mevcuttur. Bu türban olayını çok karıştırdılar...
Her ırk kendinle övünebilmeyi hakediyor. Aynı tarihler farklı dünyalar..
kesinlikle Türklerdir. Geçmişinde kanlı katliamlar, soykırımlar, utanılacak şeyler yapmayan ve tüm dünyanın başarı sebebi olarak hoşgörülü politikalarından bahsettiği bir devletimiz varken başka devletlere söz düşmez bu konuda.
araplar ve türklerdir.

Not: ırkçılık amacıyla söylemiyorum ama tarihe bakarsak bu böyle.
tabiki Alman ve japonlar.
Kesinlikle (bkz: asgard)

Kendileri SG1'ın götünü sayısız kere kurtarmanın yanı sıra, aynı zamanda insnalığın teknolojik olarak gelişimine büyük katkıda bulunmuşlardır.

(bkz: stargate sg1)
(bkz: #6344245)
Tabiki şanlı Türk ırkıdır.

Yaşasın ırkımın Turan ülküsü !
Asaletin timsali çerkesler ve çeçenlerdir. (Kafkas halkları)

Not: hakikat bu, kusura bakmayın. Irkçı değilim, ırkçı olmaya zorlanıyorum.
teknoloji, zeka ve yetenekse almanlardır... ama insani değerler, kadına ve doğaya saygı, fedakarlarık, alicenaplık ise eski türklerdir... araplaşmış bu günkü türkler değil...
kendiyle övünmeyi en çok hak eden ırk ile kendiyle en çok övünen ırk farklıdır. unutulmamalıdır ki kendiyle övünmeyi en çok hakedenler, kendiyle en az övünen; övünmekten ziyade ileriye dönük fikirler ve eylemler içersinde olan ırklardır. Kaldı ki her her insan aynı değeri taşır. kimse ırkından ötürü yargılanamaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar