bugün

Tam bir kezbandır. Evet.
iki taraf da klasik, yeni neslin embesil çocukları işte. Bu durumun yoklukla falan alakası yok, kekonun sevgilisi de varmış ama bu modeller it gibi kızların peşinde koşmaya, onların götünü kaldırmaya, bunun için zamanını piç etmeye o kadar alışmış ki kız arkadaş da bulsa, sabah akşam sevişse de ilk boş vaktinde yine bu işe yöneliyor ve finoluk yapacak yeni kızlar buluyor.

Meriçlik çok enteresan bir meslek gerçekten. Hakeza kezbanlık da öyle.
Kobra nejdet gibi mi dedi acaba.:))))
ya hala kızı savunuyorlar.çocuk kendince yanlış birşey yapmış olabilir ama kız bunun yargılayıcısı mı sizce.sevgilisi varsa var.rahatsız olmuş ise kız yargılayacağına engeli basar gider.burda amaç farklı.ben iyiyim ,ben güzelim yarışına girmek.oğlanın kız arkadaşı belki bu olayı bildiği halde sevgilisinden ayrılamayıp devam edecek.ahlaksızlıkla mı yargılayacağız bu sefer onu da.dediğim gibi oğlanın yaptığı yanlış birşey olabilir ancak sanki tecavüze uğramış gibi tribe girmek asıl sorun olandır diye düşünüyorum.sosyal medyanın çok güzel bir özelliği var.engeli bas.
baya guzel olan kizdir. aglayin amk.
Tam bir ilgi budalasıdır.
Bu tipler erkekleri, kadınları birbirine katmaktan zevk alırlar. Esas hedefleri evli erkeklerdir.
Diğer kadın üzüldükçe orgazm olurlar.

O mesajcı herife gelince : Defalarca mesaj atınca, kızışma döneminde olduğunu belirtmek istemiş. Beraber olduğu kız hemen ayrılmalı. Aynı kafadaysa 3lü 5li vurdursunlar.

Lan yemin ederim bizim Ulu sözlük elemanları bir parça daha iyi. Siz o açılan sikko başlıklara bakmayın hepsi bir oyun sonuçta.
Chpli layik kızdır püu.
içinde zırnık iyi niyet barındırmayan ve çoğalırsa orta uzun vadede de kadın mücadelesine ciddi zarar verebilecek hareket. Neresinden tutarsa tutun elinizde kalıyor.

ilk olarak, hepimiz biliyoruz ki sosyal medya hesaplarımıza eklediğimiz kişileri biz onaylıyoruz. Hiç tanımadığını söylediğin adamı sosyal medya hesabına niye kabul ettin?

ikinci olarak adam senin twettlerini beğendiğinde ve emoji attığında bundan hoşlanmadıysan adamı niye engelemedin? Engelleme butonu mu bozuldu?

Üçüncü olarak özel mesajla iyi bayramlar dedi. O zaman niye yasaklamadın? Bak bunu açıklıyor diyor ki,"ben rahatsız olmadım ama kız arkadaşı varmış bunun o bunu bilmeli." Yani özetle diyor ki ben aslında adamın tipini beğendim hesabıma ekledim, sonra baktım bu tweetlerimi beğeniyor emoji atıyor, araştırdım bir baktım sevgilisi var. Özel mesaj attıncada "aa dedim mesajda bir şey yok bana göre ama sevgilisi bunu öğrenmeli."

Hepsini geçtim, sevgilisiyle konuştun... Kıza dedin ki, "Sevgilin bana özelden iyi bayramlar, dedi. Ama sende çok iyi biliyorsun ki ben cevap verseydim bunun devamında hadi buluşalım olacaktı." Peki kız sana siktiri çekerse ne olacak?

Sonuç olarak iyi niyet barındırmayan bir hareket olduğu kadar, ortada bir taciz kanıtı olmadan da ifşa edildiği için olası bir dava sonucunda ceza alması bile muhtemel.
oha iyi bayramlar mı? Sikseymiş.

t: bir adet ilgi orospusu kezban eylemidir.
Adamın yaptığı yanlış keza daha evvel de storylerden mesaj atmış. Ama kızın yaptığı daha vahim. Cevap verme veya sevgilin var utanmıyor musun gibi bir şey yaz gönder. Sevgilisini bulsak mı ne aq? Bulsan napıcan? Merak etme zaten bu davranışın yüzünden olay oralara sirayet etmiştir. Kadınların en büyk düşmanı yine kadınlar oluyor boyle durumlarda ne kadar saçma olsa da. Ego tatmin edeyim derken rezil olmak.
kadınların kadınlıklarını istedikleri gibi kullanması canımı sıkıyor :/
Allahtan kız çocuğun mesajına cevap vermemiş, yoksa o çocuk bu kızla baş edemezdi, erkek direkten dönmüş.
Altın varaklı amcığa sahip bir kızdır. Erkeğin yaptığı ise tam bir gerizekalılık. Sevgilin varken başka karılarla ne işin var beyinsiz.
kezban kime denir
Olayları abartan kızdır.

Bir şeyleri abartmayı ne kadar çok seviyorlar, iyi bayramlar yazmış rahatsız olduysan engelle geç "ben çok güzelim, herkes bana hasta" imajı vermeye çalışan bir işgüzar.
erkek suçlu ama bizim türk kezbanlarida köpek misali kuyruğunu iyi sallar.

şimdi atıyorum o kıza murat boz iyi bayramlar yazsa yada burak ozcivit habire mesaj atsa

aynı yiğitliği tekrar yapabilecek mi

lütfen sadece kızlar cevap versin..
Allahım kezbanların şerrinden sana sığınırım.ifşanın suç olmadığını bilen bir kezbanın yakarışı.adam iyi bayramlar demiş en kötü yazmazsın.nedir ya kız arkadaşını bulalım.bu ne götü kalkmışlık böyle.bu işler hep onların götünü kaldırmakla oluyor işte.
kız güzelmiş lan. dur bir de ben bayramını kutlayayım.
adam şikayet etse dünyanın tazminatı ödeyip, hapis yatacak kızıdır. özel mesajlaşmanın ifşası ve hedef gösterme suçları var.
neymiş, adamın sevgilisi varmış, bir kaç foto-hikaye beğendikten sonra özelden iyi bayramlar demiş.
türk kızlarından neden uzak durulması gerektiğinin kanıtı. sanki oğlanın sevgilisi olmasa,ifşa etmeyecek miydi. gene ifşa için bir bahane bulacaktır.
(umarım hak ettiğii cezayı, twitter'daki yalakaları ile bulacak olan kızdır.)