bugün

günümüzde haddini aşmış kendini melek olarak tasnif etme sınıflarından ayrılarak farklılığın ve ilerde verilebilecek zararın önüne geçmek pahasına yapılan elit bir davranış.

popüler kötü kültürü diye bir şey de olmakla beraber sadist bir kesim genelde suçlu gösteren ve olan insanlara sempatik olarak yönelir. aslında bu kendini kötü tanıtma eylemi her zaman çıkarsızlıktan değil başta bir farklılık belirtmekten de doğar. tabi gerçekten zarar vermekten korkan ve kendi özbilincinde olanlar da yok değil.
özentidir o. ben kötüyüm, bana yaklaşma bik bik.

he, bizde inandık, götüm!
bir insan evladının çıkıp "sen aslında iyi birisin" demesine muhtaçtır. 18-22 arası oluyor böyle şeyler.
saf ve iyi niyetli olduğunun ortaya çıkmamasını isteyen insandır belki de. insanların iyi niyeti ne şekilde suistimal ettikleri açık...
Izledigi filmlere kendini fazla kaptirmis insandir. Kötü adam karizmasina sahip olmak öyle kolay bir sey degil yalniz.
çevresinde ki insanlardan kaçmaya çalışan insanlardır. sevgiden çok bunalmış olabilecekleri gibi, yalnızlık aşığı insanlarda olabilirler.
ezikliği her hücresinde yaşayan insandır. "kötüler cool olur" kafasındadır ama farkında değildir ki onun olabildiği tek şey mallıktır.
kıçını yırtmasın boşa.
özünde iyi bir insandır herkes gibi...

not: ağır ironi içeren bir entiridir.
Kendi kötü birisi olarak tanıtmak isteyen aslında ona sen iyi birisisin abbas gibi demelerini bekleyip egosunu tavan yapmak isteyen insanlarda olabilir.
iyiyse özünde, anlaşılır gözünden...
itici insanlardir,genelde kendilerine karsi platonik ask yasayan kisilere karsi kullanirlar bu yontemi.
ergendir efendim.
benim, ama neden özenti olayım. gerçekten zarar veriyor olduğumu gördüm ve gösterdim yani. kabul de ettim.
ama tanışır tanışmaz yüzüne karşı merhaba ben kötüyüm falan ayrı bi şiy.