bugün

vazgeçilmez olduklarını düşünen,kendi götlerinin havaları ile milletin götüne laf atan.ya güzelliği ile övünüp kimseye yar olamayan yada kendi abazalıkları ile ölen tiplerdir. as olan kroyum ama para bende dir.
uludag mezunu olupta ilerde bişeyler olacagını sanan insanlar toplulugu
ara alkışı ile yetinmek zorunda olan tiplerdir zira final alkışını asla göremezler
sözlükte de mevcut olan tipler.
Kazurat yerine konulasıdırlar.
genellikle kasıntı erkeklerdir.hayatında sadece bir kız ona aşık olmuştur ama o 'yaa herkeste bana aşık' tarzında davranır.
(bkz: kendini bok zannedenler gercekten boktur)
bu başlık altında bazı kişi ve kurumlar üzerinden birilerine dil uzatma teşebbüsü gösterenler.
Bunlar aslında bir bok değildir. En iyi gitarı onlar calar, en iyi karıyı onlar goturur en iyi şeyleri onlar yapar yani kısacası onlara göre en iyi kendileridir.

(bkz: susda adam sansınlar)
bakirkoy,taksim gibi yerlerde bir kenara oturmus rap ci picler.
izzet yıldızhan
(bkz: dün boktu bugün koktu)
hayatlarını çok sıkıntılı yaşayan bi türlü rahat yüzü göremeyen tiplerdir.çünkü bi bokmuş gibi görünmek için sürekli numara ve şekil haleti ruhiyesi içersindedirler.acınası varlıklardırlar yahu.onlara sölenebilecek en güzel sözü içlerinde saklamaktadırlar."kendini bi bok sanma lan ip.." güzel laf ya seviyorum yani
sanılarının kuvvetli olduğu ve doğru tespit yaptıkları aşikardır. eşdeğer oldukları kaka tanecikleri gibi yapışkan olsalar da sifonu çekene kadardır ömürleri.
genelde degisik yapıdadır bunlarnormal insan formunda bulunmazlar,enteresan takılalım,kendimizi ön planda tutarsak popülarite yakalrız hesabından giden arkalrından atılan kahkaları bir ömür boyu duyamayacak tiplerdir.
boktan öteye de geçemeyecek tipler.
ayakkabılarının altı tertemizdir zira yürürken yere basmazlar
götü ve burunu havada olan insanlardır.
şuan hakkında entry girdiğimiz insan tipleri
Hani bir insanın 1 milyarı varmış. Adam o parayı bozdurup masaya yığıp benim ne kadar çok param diye sevinirmiş ya işte aynı olay.
birgün b.k gibi ortada kalacak kişidir.
hayatın tokadını yememiş olan tiplerdir. genelde üniversite öğrencileridir.. hele okulunuz bir bitsin, çalışmaya başlayın,o zaman görürüm sizi dedirtirler insana..ama hak ettiklerini bulmaları yakındır.
sandıran insanı sonradan nice pişmanlıklara sürüklerler.
sahnedeyken şakşakçıları tarafından, sıçsa bile alkış yağmuruna tutulacak denyolar.
kasıla kasıla gezinirler ortada. johnny depp'i örnek göstermek istiyorum böylelerine ama adam zaten aşmış olduğu için yapamıyorum.