bugün

fransızlardır.

kendi ülkelerinde kendi topraklarında, yanlarında çalıştırdıkları işçiler tarafından hakarete uğramışlar ve buna ses çıkarmamışlardır.
https://streamable.com/ejae0

bu fransızların doğası gereğidir.

zira fransızlar tarih boyunca tabansız, ödlek bir millet olarak tanınmışlardır.

fransızların ödlekliği, korkaklığı, tabansızlığı tüm dünya tarafından bilinir ve komik hikayeler, anlatılarda yaşatılır.

örneğin;
- fransız askerlerine eğitimlerde ilk ne öğretilir?
10 dilde teslim oluyorum demek.

- yazılan en kısa kitap nedir?
fransız savaş kahramanları...

-ellerini kaldırmış 100 bin fransız'a ne nedir?
fransız ordusu.

bunlar tarih boyunca kendi başlarına tek zafer kazanamamış millettir.

2. dünya savaşında pek güvendikleri maginot hattı almanlar tarafından alay edile edile geçilmiş, almanlar sadece 3 gün içinde paris'e girmiş, almanlar'ın paris'e girmesi ile fransız hükümeti önce marsilya'ya kaçmış, oradan da cezayir'e kaçıp cezayir'de fransa hükümetini kurmuşlardır.

ülkede kalanlar da vichy hükümeti adı altında nazi yanlısı bir hükümet tesis etmişlerdir.

ulu önder atatürk de fransızların bu bozgunu ile dalga geçmiştir.
(bkz: atatürk ün fransızlarla dalga geçmesi)

bu fransızlar tarih boyunca müttefiklerine ihtiyaç duymuş, müttefikleri olmadan bir şey başaramamışlardır.

ya neyse kısa keseceğim.
fransa dediğin memleketin, fransız dediğin milletin özeti işte şudur;
görsel

evet, bizim gurbetçilerin fransa'da fransızlara "hepiniz o. çocuğusunuz" demesi hoş olmamış, yakışmamış.
ama fransızların da kendi topraklarında, kendi vatanlarında kendilerine hakaret ettirmesi ne bileyim nereden baksan karaktersizlik örneği değil mi?
başligin bizimle ilgili olduguna emindim.

tüh.
Medeniyet küfür ederek değil küfür edeni köle gibi çalıştırarak cevap verir.
Asıl ayıp olan oraya yerleşmiş oranın vatandaşı olmuş aslen yabancı kişilerce hakaret edilmesidir.

Eğer adamların orospu cpcugu olduğunu düşünüyorsan cıkar at kimliğini bas gel anavatanına dilediğince söv. Amma ve lakin; en ufak rekabette adamlara ana avrat sövüp, polis tepene ekşiyince de “ben fransız vatandaşıyım” diye savunma yaparsan orada ancak 4. Sınıf muamelesi görürsün haklı olarak.