bugün

kendi ismine hiç entry girilmemesi ve dolayısıyla adının sol frame de görülmemiş olması durumudur.

eğer bu duruma kafayı takıyorsa, kimi zaman diğer insanların isimlerinin sol frame den akışını izleyip gözleri doluyorsa yazıktır ona.
(bkz: petitjoueur)

not: okadar yazı var. insan bir kere mi görmez ismini sol tarafta.
an itibariyle az kaldığını düşündüğüm insandır. sol frame'de bir sürü isim başlığı açılması bende böyle bir kanıyı doğurdu.
(bkz: ben)
sırf bu yüzden psikolojik destek alıyorum sözlük..
Geceleri yorganı kafama kadar çekip gizli gizli, sessizce ağlıyorum..
Rüyamda hep ismimi sol frame'de görüyorum..
Sabah uyandığımda mutlu oluyorum, hemen sözlüğe koşuyorum. Ama göremiyorum..
Sonra tekrar depresyona giriyorum..

yok sözlük yok.. * *
edit: ahanda gördüm sözlük..
O kadar mesudum ki..
belki "hoşgeldin" bile denmemiştir ya da bir kez denmişse bile eğer kaçırmışsa üzülür.ağlamaz ama üzülür.
(bkz: başlık nşck uyumu)
(bkz: biri bu tarafa doğru bağırdı galiba)
(bkz: biri benden bahsetti)
(bkz: kim kulaklarımı çınlattı lan)
(bkz: o benim işte)

(bkz: o beni sırtımdan vurdu)
yapılan son kör sagır ağırlamalarla sayısı azalmış insandır.
hiç ölmeyecek insandır.

(bkz: sol framede ismini görünce öldü sanmak)
an itibariyle gördüğüm ve dolayısıyla gözüm açık gitmeyeceğime inandığım hadisedir.
-evet, kendim yazdım.ne yapsaydım yani?
(bkz: benim o)
bu benim lan. heyecanla bekliyor insan. ne kadar iyi şeyler yazsan da doldurulmuyor o lanet olası nickaltı.
ben göremedim ama daha yeniyim.*
(bkz: benim o) * *
daha deşifre olmamış insandır. yahu kendi adını görüp naapçak? nickini görse yetmiyo mu?
çaylak olan insandır. yazıktır arada kendini görmek ister orada.
genelde kötü eleştiri alıyorsanız,* pek de sevilmiyorsanız, sol framede görülmemek mutluluk vericidir.
adas olunan bir unlunun ismini gorunup kendi ismiycesine sevinir bunlar.

ama elbet bir gun benim de adim soyadimla acilmis bir basligim olacak burda. inaniyorum. bi petrol kuyusu bulayim, bak gor o zaman.
(bkz: aa bu benim)
yüzlerce online insan arasından dikkat çekememiştir. zaten hemen dikkat çekmenin bir kaç yolu vardır; başarılı bir troll olmak veya çok sağlam entryler girmek. bunlardan biri değilsen; ortalama, sıradan bir insansın demektir, benim gibi, onun gibi. ama üzülme, kendini geliştirebilirsin. yavaş ama sağlam bir ilerleyişin olacaktır belki de. düşüncelerini abidik kubidik yollardan dile getirmezsen, her karşıt düşünceye hönkürürcesine saldırmazsan, uçlarda ve tehlikeli yollarda cirit atmazsan, klavyene hakaretler serpiştirmezsen ve başkalarından bir şeyler öğrenebileceğini kabul edersen neden sol frame'e senin için bir entry döktürmeyelim?
(bkz: nedense ruhum beni bu başlığa çağırdı)
(bkz: pesus)

çok koydu lan!
(bkz: 7 nesil yazarlar).