bugün

savunmak ne kadar vatana ihanetse, yargılamakta bir o kadar ihanettir.
1990'larda doğup, 1970/1982 arasında en ufak bilgiye sahip olamayıp kulaktan dolma fikirlerle eleştiri yapan enayilerin bilemeyeceği doğru harekettir.
Asıl vatana ihanet hakaret etmektir. Bunu iddia eden ergenler ana babalarına 1977-1980 arası dönemde olanları bi sorsun öğrensin bi zahmet.
90larda doğmayla alakası olmayan konudur. okuyup araştırma yapan herkesin açık ve net şekilde görebileceği gerçekler vardır. savunan bizden değildir hiç de olmamıştır.
(bkz: darbe)
Kelime anlamına bakarak neyi savunduğunuzu görebilirsiniz.
hangi zihniyeti bozuk insan savunur ki bu insan katili canavar piyonu?

bilgisi yok demiş. Sayın insanlar kafayı yemişsiniz lan siz. ideoloji diye siyaha beyaz demek nedir?

laf söylemek vatan hainliğiymiş. lan yemin ediyorum gerizekalısın. kahraman mı diyecektik bu katile?

anlaşılan hiçbir yakınını işkenceyle öldürmemiş ki cunta zihniyeti, konuşuyor ezbere.
o yılları yaşamayıp kenan evreni eleştirenlere enayi diyenlere hassiktir lan ordan diyesimi getirtendir.
bir dönemi bilmek için o dönemde yaşanması gerektiğini savunan dürzü eylemidir. ayrıca bu insan sıradan bir devlet adamı değil cumhuriyet tarihinin en baskıcı ve kanlı döneminin sorumlularındandır.
gerçi son zamanlarda katilleri aklamak bazılarının asli görevidir.
görevlerini hakkıyla yerine getirenleri tebrik ediyorum.
%91 lik oyu veren kesimin yapacağıdır, yapması gerekendir.

o zaman oy veripte şimdi sövenler, şimdi akp ye oy verip ileride sövenler olacak.

malesef ben bu halkın cumhuriyeti hak etmediğini düşünüyorum. darbeyi meşrulaştıran, teröristlerle anlaşan, apaçık hırsızlık yapıp sefa süren padişahlar çıkartıyolar başlarına. illa bi siken olmalı yani. halk bunu istiyor.
darbeci idi, demokrasiye engel oldu diyenlerin bazı konularda anlam veremediğidir. velhasıl adam darbe yaptı demokrasinin amına koydu ve misal örnek veriyorum 31 gazeteciyi tutuklatarak hapse koydu. çünkü hakkında yazılanlara tahammül edemiyordu.

velhasıl daha geçen yıl açıklanan rapora göre akp hükümeti örnek veriyorum 49 gazeteciyi aynı sebepten içeri atmıştır.

birilerini darbeci diye eleştirirken insan biraz da kendine bakmalı bir yerde. aynı şekilde diperleri için de örnekler çoğaltılabilir.