bugün

bir sözlük yazarı.
basketbol'da yerden 110 cm sıçrayan sözlük yazarımız. * * * müzikle ilgili yazılarını merakla okuyoruz. * * ortamı severse orda iyi olan arkadaşımızın sözlüğe büyük katkıları olacağından eminiz. * * *ahmet çakar hastası. onun programı başladığında yazarımızı bulmanız imkansız. hayatla ilişkisini koparıyor.* *
kemp_40 trip atıldığında anlamayan o yüzden sana trip atıyorum diye özel olarak söylenmesi gereken şahıstır. *
-nbr kacak kelebek nassın?
-hiçç sana iki üç gündür trip atıyorum da
-hadi ya ehehehehe.iyi peki ama niye ki ??!!??
- * nese boşver gitsin
Bayanlar bu arkadaşın başı bağlı mı bilmiyorum!Ama değilse bu çocuğa kanca atın=)
Çok güzel gözleri vardir.
Ayrica annesi hemşerimmiş.işin en guzeli o da Bursayı seven bir kisi
işte 4 yılın sonuna geldik ama seninle 3. sınıftan sonra arkadaş olduk aslında. yine de bu kısa zaman içinde çok şey paylaştık, çok eğlendik. sen benim iki entryimin kaynağı oldun. * *özellikle ''aa bu benim demen '' beni koparmıştı.bazen o kadar sinir ediyorsun ama sonra o kadar tatlı konuşuyosun ki kızamıyorum sana. bu arada birbimize taktığımız lakapları hiç unutmıcam.**basket için dersi kayırdıktan sonra * ben hakem olmuştum ve siz de oyuncular * * ve esprilerden karnımıza kramp girmişti. sen bana 1den 4e kadar sayı puanı verdiğim için ve kafadan verdiğim için hakem psikolojisi dahil puan dedin ama ordaki ince noktayı anlayamadın.eğer bir daha gülersen çektiğim iğrenç atışlarınızı göstercem cümle aleme. ama böyle bir puanlama görülmemiştir yeryüzünde.bu arada bazen super espriler yapsan da arada kötüler kaçıyor, haliyle espri kalitesi sayenizde yerlerde.* * en çok ders çalışmamızı ve arada susmanız için sana attığım tırmıkları unutmayacağım. * ** hatırlarsın soyağacımız vardı okuldaki arkadaşlarla.benim sülalem bile bu kadar kalabalık değil harbi.* herşeyi çok özleyeceğim yaptığın bazı iğrenç esprileri dahil * ders çalışmamızı, esprilerimizi, msn de sürekli benden bitefight a tıklama isteğini ** ve toplandığımızda kardeşim nassın diye sormamızı vsv vs. cidden kardeşim oldunuz, ondan kızamıyorum zaten.** * * * *
uzun zamandan sonra bir entry yazmış o da silinmiş yazar. * * *
entrylerini beğenerek okuduğum ustad. yazmıyor o ayrı. neyse yakışıklı da olsa ne yazık ki yavşamıcam. *