bugün

günümüzde yaşanılan kötü, olumsuz ve karamsar olaylardan sonra deyim yerindeyse mezarında en çok kemikleri sızlayan genelde büyük olan insanlardır.*

dikkat mezarında!
Alparslan Türkeş. inci sözlük bayağı sızlattı bence...
(bkz: mustafa kemal atatürk)
saldırıp duran yobazlar yüzündendir efendim.
(bkz: kemikleri en çok sızlayan insanlar)
(bkz: ölmüş tüm ebeler)

çok küfrediyoruz ebesini sikeyim.
(bkz: ernesto che guevara)*
. dünya savaşında 275 kiloluk mermiyi kaldırıp,10 metre yukarı çıkarıp ,topa yerleştirip,ateşleyerek savaşın yönünü değiştiren Seyid Onbaşı.
muhtemelen eğer öyle bir şansı varsa içinden şöyle geçiriyordur şimdi:
- lan bugün olsa yine kaldırırdım o mermiyi ama bu sefer malum birilerinin bir tarafına
sokardım.
(bkz: shaggy)
mustafa kemal atatürk.

be hey dürzü şiirini ezberleyip 2-3 ulusalcı cümleyle kemalist olduğunu zannedenler yüzünden.
(bkz: deniz baykal)

şu tutarsız, vasıfsız kemal kılıçdaroğlu nu gördükten sonra aranan insandır deniz baykal.
(bkz: gel döndür bizi bu yollardan hadi)
hitler...

yahudiler dünyanın amına koydu çünkü...

ah bee zamanında atom bombasını bulupta salsaydın üstlerine...

anne ben antisemitist oldum
-mustafa kemal atatürk (yobazlar hiç rahat bırakmıyor)
-fatih sultan mehmet (cami yapıp ilk cumayı kıldığı yer şimdi islam ümmetine kapalı ama yakında ortodoks rumlara açılacak. ayrıca yıllarca valilik yaptığı trabzondaki sümela da ayin yapıldı.)
-yavuz sultan selim (fethettiği topraklarda yüzlerce yıl insanlar huzur içindeyken şimdi oraya yerleştirdiği türkmenler katlediliyor)
- sultan abdülhamit han (kuruluşunu geciktirdiği israil devletiyle şimdi eşli pişti oynanıyor. kendisi üzerinden yeni osmanlıcılık akımı çıkartılmaya çalışılıyor.)
ve oğuz kağan ve bilge kağan ve tonyukuk ve kültiğin,kürşat,attila,ertuğrul gazi,osman gazi han... hepsi milletinin bu pısırıklaştırılmış,yozlaştırılmış, ele el açar hale getirilmiş haline baktıkça kemikleri sızlıyor. onları utandırmaya hakkımız yoktu. affedin bizi.