bugün

gerçekleri haykıran realist yazar.
muharrem ince fetişi. ulusalcı faşist. sözlükte açık açık ''orospu çocuğu'' diyebiliyor yazarlara. hakkında hayırlısı ama ya yakında kellesi gidecek, ya da sözlüğün başı ağrıyacak.
sempatizanı olduğu kemalizmin geçmişini hiç bilmeyen kara cahil öylesine bi yazarımsı.

gerçekten çok yazık..

görsel
(bkz: türkiye nin yüzde 90 ı pkk lıdır diyen yazar).

Sen kimsin halkı teröristle bir tutuyorsun ki ? Ne hakla !.

Zaten cimerlenmiş. Geldi haberi.
postal yalayıcıdır.
görsel

Bütün bir dünya: yav he he.

Biri bu yazara saf ırkın kalmadığını anlatsın !.

Trajikomik vesselam.
Demirtaş'ı ziyaret eden birini destekleyen yazar.

(bkz: muharrem ince nin demirtaş ı ziyaret etmesi)
Soyer ile ilgili dezenformasyon yapması akıllara gizli nurcu olduğunu bir ampül gibi yakmaktadır.
kuramcı sikmiş, dağılabilirsiniz. evet.
kadir mısıroğluna orospu çocuğu diyen zımbırtı öylesine bi yazarımsı. siz anca klavyeden küfür edebilirsiniz yeteneğiniz bu kadar .

görsel
algı üzerine eğitim almış ama son aylarda
performansı çok düşen vasat değil
onun üç tık altı öylesine sıradan bi yazar..

görsel
partisinin açılışında Kürt oylarını göklere çıkarmış, saraydan parti ödeneği garantisi aldıktan sonra 300 gün boyunca onay bekleyen partiler varken başvurusu 1 günde kabul edilmiş şovmen marreme nasıl oy verebildiğini anlamadığım kafası karışık kardeşimiz.
fake hesabıyle kendini karşıliyor şizofren çakma kemalisttir kendisi amacı provakasyondan ibaret

kaç kere silindi yüzsüz yüzsüz bilmem kaçıncı kere tekrar geliyor.
vatan partisi'ne oy vermeyecek. en son muharrem ince'yi ve memleket'i destekliyordu.
Eee böyle rüzgar gülü gibi olur işte.
Kimin ne olduğunu önceden kavramak mühim.
geçen hafta büyük fanboy'u olduğu doğu perinçek atatürk'ü taliban'la bir tutunca üzüntüyle evden çıkmış. o zamandan beri kendisinden haber alınamıyor.
görsel

elimizdeki son görüntüleri:
görsel
Eskiden bu yazara kızardım hem Akpli hem atatürkçü diye ama sonra akpli olmadığını anladım. Eskiden Antipatik bulurdum şimdi nedense ısındım kendisine. Kendini Has bir atatürkçü olarak tanımlayan yazar.
Aktrol milliyetçilik sosu sürüyor ama yemezler koçum yemezler.
görsel

cümle doğru da bunu yanlış yere, benim nickaltıma sıçmışsın. bunu yapan sensin. zorunlu bir seçim ittifakından dolayı chp-iyi partinin hdp'yle ittifak kurmasını "ee efendim hdp pkk demektir. pkk'yle ittifak kuran da her kimse benim neznimde haindir. ychp ychp ychp" vs. akp'nin değirmenine su taşıyan o aktrol ben değil, sensin. ülkeyi yemiş bitirmiş, tüketmiş akp'nin seçim için elinde kalan tek stratejisi, hdp'yi karşı bloğa sokmamak. sen de bunun propagandasını yapıyorsun.
seçimde kurulacak tayyip karşıtı ittifak kırıcılığı için kıçını yırtan, sırf benim bildiğim üç koldan (ulu, ekşi, twitter) tam mesai yayın yapan çok da gizli olmayan aktrol.
Daha şehit kavramını bilmeyen yazar .
fikir önderi fesli maymun olan sallabaşların palavraları

ayrıca buharlaşan 128 milyarımız nerede ?

https://galeri14.uludagso...tifak%C4%B1_2169454_m.jpg

not ; bir de bu isimde bir yazar varmış biraz önce haberim oldu.
yavuz gibi birine kürtçü arapperet diyen kişiye boş yapıyorsun demeyen diyemeyen kişilerin şahsıma sarması durumudur. sende tarih okumamışın belli? az içip okursan kitapları anlardın onu bunu boşa savunma rise! yavuz mısır fethinden hariç kutsal emanetleri getirmesinden hariç çöle girmemiştir bugükü iran sınırı hala onun çizdiği sınırla bugüne kadar geldi bu adamın kürtçü biri olduğu ispat edin yaygara yapmayın.

tanım : boş safsatadan ibaret konudur.
kendini ülkenin tek vatanseveri sanan seyyar yazar. insan skandala imza atabilir hepsi olabilir böyle bi giriye nasıl vicdanın elverdi yazdın allah sen ve senin gibi düşünenlerin iki yakasını bi araya getirmesin inşallah cuhape iktidar olur ebenizinkini tersten görürsünüz. gerçekten çok yazık.

görsel
Vatan partilidir.