bugün

atatürk hakkında en ufak bir eleştiriye bile tahammülü olmayan, atatürk'ün eleştirilmesine imkan tanımamak için etik davranmayan yobaz kemalistlerin küfürbazlıkta sınır tanımaması durumu. zaafları var ve bu zaaflarını küfür ederek gidermeye çalışıyorlar.

(bkz: kemalist)
(bkz: küfürbaz)
(bkz: ahlak)
herşeyi kendilerinin bildiğini sanmaları ve aksinin hazımsızlığı anındaki tepkileridir.
bir trolün serzenişi.
(bkz: ahlakı sadece dinden ibaret zanneden ahlaksız)
kemalistlerin içgüdüsel eylemidir. bir insan ailesine küfredilmesini istemiyorsa küfretmez, çeşitli sebepler öne sürerek birilerine küfrediyorsa ailesine küfredilmesinden hoşlanıyor demektir.
kemalizmin kanayan yarasıdır efendim. öylesine lanet bir ideolojidir ki şu kemalizm, savunulacak bir yanı olmayınca bu ideolojiye inananlar küfür ve hakaretle çıkış ararlar. esasen bunda kemalizmin türkiye sınırları içerisindeki başarısızlığının rolü büyüktür. azınlığın elinde oyuncak olan bir ülkede kemalistlerin her seçimden yenik ve de bitik çıkmaları belki kendilerini küfüre zorluyor ama daha farklı bir refleks geliştirebilirlerdi. derslerine çalışmamışlar hırbolar.
ahlaktan ve dinden uzak olarak yetişrilmelerinin bir sonucudur.
yoktur, böyle bir şey çünkü; ahlaka yakın kişlerdir efenim...
hep laiklere laf söylemeye çalışıpta küfür yiyen kişinin söylemidir.
kemalist insanlar nazik ve kibar insanlardır fakat ben küfür istiyorum diyen kişilere de küfürlerini esirgemeyecek kadar gönlü zengin, eli açıktır.
şakirtlerin yavşak olmasından ileri gelen durumdur.
yobazlar sanki çok düzgünde sıra kemalistlere gelmiş. kemalistler insan degıl mı edemez mi.
(bkz: don t feed the troll)
antikemalistlerin mantık dışılıklarını dinsel faşizmle kabul ettirme isteklerinden gelen durumdur.
nitekim laftan anlamayana herkes aynı tepkiyi veremeyebilir.
sabah kuşağı programı seyircisi alt metni..
kısaca
(bkz: aaaa)
--spoiler--
şakirtlerin yavşak olmasından ileri gelen durumdur.13.entry

imza: nick bulamayan adam
--spoiler--

yalanlanamayan gerçektir.
amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar klişesini hakeden durum.
mahrem yerleri sürekli ağzılarında hiç düşürmüyorlar. hayır biraz utanma arlanma olur.

fikirsiz olunca böyle oluyor işte.

ulan küfür etmeden varsa bi görüşün yazsana.

yoksada şu mahrem bölgeni ağzına alıp durma. hayır ağzına alıyorsanda herkesin içinde almayın.
aslında durum şöyledir.

--spoiler--
Bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz..Lan bu kadar orospu çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz !
--spoiler--
küfür etmek sadece aciz ve cahillerin işi olduğundan mütevellit yadırganmayacak durumdur.
(bkz: götünüze kemalist girsin)

yoktur öyle şey. küfür mü edilirmiş? ne ara edildiğinin kanıtlanması gereken hede.
küfür etmek kimi zaman sanattır tabi kimileri anlamamış olablir efendim.
başkalarına çamur atarken eğlenen, kendilerine gelince zorlarına gidip hemen küfüre sığınan ödlek tayfa olmalarının bir dışavurumu.
göte göt demelerinden dolayıdır.
Siz göt olmamayı deneseniz?
aynaya bakmamalarından da kaynaklandığı rivayet edilir. aynaya bakmayı deneseniz?