bugün

Burayı şerefsizlerin toplanma noktası olarak mi belirlediniz? Güzel olmuş ibneler.
Biraz daha uğraşırsanız hakikaten Allah'ın selamından da insanları soğutacaksınız; ama neyse. Yine de aleyküm selam. Hayırlı cumalarımız olsun!
Selamünaleyküm arkadaşlar.
Günaydın ne lan öyle kemalist kemalist? Selamünaleyküm Rahmetullahi ve berekatuhü diyeceksin a zındık!
günaydın mü'min kardeşlerim.
müslümanlığı zerre kadar anlamamış birine ait olabilecek türden beyan. benim bildiğim müslümanlık, aynı dinden ya da görüşten olup olmamaya bakmaksızın insanlara güzellikle hitap etmeyi öğütler. müslümandan ya da müslümanlıktan nefret ettirici tutumlardan kaçınmayı teşvik eder.

bakara suresi 83'te "insanlara güzel söz söyleyin", âl-i imrân 159'da "Sen onlara sırf Allah’ın lütfu sayesinde yumuşak davrandın. Eğer kaba, katı kalpli olsaydın, hiç şüphesiz etrafından dağılır giderlerdi" buyurulur. firavun gibi peygamber ve allah düşmanı biri için bile tâ-hâ suresi 44'te "O'nunla yumuşak bir dille konuşun" denir.

ağzından küfür, hakaret ya da küçümseme eksilmeyen insanlar yanlıştadır. dindarlık adı altında bunu yapan da dine en büyük zararı verenlerdendir.

tüm "kemalist"leri dinsiz imansız sanmak izansızlığını bir kenara bırakıyorum, çünkü tamamen müslümanlığa aykırı bir tutum bu, ama en azından okuma alışkanlığınızın olduğunu varsayarak şu linki bırakıyorum ki, insanlarla nasıl geçinileceğini rol model olarak kabul ettiğiniz insanın kendisinden öğrenesiniz:
http://www.sonpeygamber.i...e-yonelik-tavir-ve-tutumu
18 ve 19 numaralı entrylere bakınca dışarıda bırakıldığına şükrettirir. bunlarla aynı torbaya girmektense gün aymasın hiç daha iyi.
kemalistlere gün sen dediğin zaman aydın olur, sen demezsen olmaz zaten..
Fesli bunak soytarının g*tüne tıkanan pamuğa da duble günaydın..

Atatürk ve arkadaşlarının kurduğu ülkede yaşayıp bizim vergilerimize bakılan lalelere bak ya..
Hassiktir, sikik
en güzel selam şekli.

bu topraklar daha iyisini göremedi.
Sana da günaydın amunagoyim şeklinde cevaplanacak olan selamlama tipidir.

Kemalistler günaydın diyene siZe de günaydın çok muhterem dostum derler. Bokları pembedir ve kokmaz.

Swh.swh.swh.
Kendimi sınıflara sokmayı sevmem ne kemalist ne ülkücü ne turancı ne komünist sadece bi insan olarak günaydın.
Günaydın (merhaba ile birlikte) zaten kemalist selamıdır. Dindoşlar ve yobazlar hayırlı sabahlar demelidir.

Not: ağır kemalist.
Kemalistler olmasa bu ülkede Türkçe günaydın bile diyemezsin.

Ama orul orul bir soydan gelenler ne bilsin...
Кто-нибудь говорит по русски.
(bkz: siz uyanmayın aq) entryi doldurmak icin de bu cümleyi yazdim hadi eyv
Rüyasinda bir kemalist bunu hoplatmis gelip buraya trip atiyor.
καλημέρα! canım kardeşim.

bu "yunanca" günaydın.

anladın sen onu boncuğum...
Fitneci bir söz olsa da.

Sana da günaydın diye cevaplanır.
(bkz: le çomar de anatolie) başlığıdır.

hüloğ!
kemalistlerinde çok umarındaydı çomarın birinin günaydın demesi.
Bu heykelcilere günaydında mı yok, yazık.
günaydın yerine "sabah şerifleri hayırlı olsun" diyerek kemalistler de sevindirilebilir.
aşırı üzmüştür.

görsel

şimdi siz görselde belirtilen psikoloji ile kendi aranızda selamlaşırken günaydın demedikleriniz yaşlı gözler ile uzaklardan bakacaklar..