kendisi çok fazla şiddet ve dayak ile büyüyen birinin isyankar psikolojisi. idolojilerle bile kavga etmek isteyen birinin düşünceleri ha birde şunu diyorum;

(bkz: denesene lan piç)

ozaman gel buraya bu başlığı gir.
ayrıca
(bkz: kemalistlere bok atma yarışı)
(bkz: kemalistlere laf atarak ereksiyon olan akp li)
gerici görünce eli silahına giden jakoben kadar icraat adamı değildir.
(bkz: mazlum u getirin bana) *
sen böyle adice konuşmadan önce kemalistler vatanı kurtarıyordu.
göt ister göt.
ama bu yine de yobaz kesimin insanlıktan nasibini almadığını kanıtlamaya yeter.
"allah öyle istedi" demekten ileriye gidemeyen bir insan haliyle rezilliğini saldırganlaşarak kapatma ister.
(#9910433) adam ateist lan ne yobazı.*
her kemailst sevmeyeni yobaz sanmak
(bkz: yobaz görünce sakallarını kesme isteği)
(bkz: o değil de bi demokrasi vardı ne oldu ona)
80 küsur sene önce kendilerini sikmeye gelenlere domalanlarin, 8 senedir erkekleşmeye başladıklarına işaret eden istek.

(bkz: Saldırmazsan adam degilsin)
zamanında ingilizlere götlerini açanların şimdilerde sikleri kalkmış. bu türden bir istektir.
gereksiz bir uğraştır.
nedeni ise, kemalistler böyle bir başlıkta bile olanca ergenliklerini göstererek "gel lan gel!!" diyebilmişlerdir.

tarzını belli etmiş kişiler ile muhatap olmayı sevmem ben.
(bkz: hahaha) güldüm lan.

o değil de...
tamam lan bir daha kemocanların da hakkını gözeteceğim, çok fazla gittiniz adamların üstüne. masum adama el kaldırmam olm!! hele de benle aynı sözlükte yazarsa...
fazlaca atarlı olmanın lüzumu da yoktur gençler...

kemalistler hakkındaki gerrrrçekkk* görüşüm için:
(#9873999)
eksileyen adam da kendileri idi ama...
olsun lan yine de değişmez, bir iki eksiye, çankayada güleryüzle muhatap olduğum kemalist teyzelerin hakkını mı yiyeceğim??
merak ediyorum nasıl bir yaratıkta bu tür bir istek ortaya çıkabilir,
farklı versiyonlarıda mümkün tabi bu dayak atma arzusunun, gördüğün bir beyni sarıklıyı da dövmek isteyebilirsin yada laik olduğunu hissetmek bile yeter bazen. sonuçta senin gibi düşünmeyen birine saldırma isteğini kastediyorum kısacası.

yıllarca bundan dolayı,o hep savulunan mozaik yapımız bir boka yaramadı zaten, bazı mongollar karşı görüşe saygı duynayı hiçbir zaman öğrenemediği için, yada bırak saygı duymayı içinden hep dövmek geldiği için...
devam et arkadasım, becerebildiğin kadar uzaklaş insanlıktan ve hepberaber görelim bir millet daha ne kadar fazla boka batabilir.