bugün

kılıçdar kılıçdar kılıçdaroğlu hem temiz hem dürüst bir insanoğlu.

şaka lan şaka nerdee, biz kendisini sözünün eri olamayan, var olan projeleri kendi fikriymiş gibi gösteren, siyasi zekası düşük, her seçim kaybetmesine rağmen koltuk sevdası olmasından ötürü koltuğu bir türlü terkedemeyen ana muhalefetimsi partinin genel başkanı olarak biliriz.evet.

editto: eksileri alalım kılıçboylar. evet.
edit2: lan entrylere bak adamı tanımasak melek diye ittireceksiniz bize.
vallahi başarısız olabilir, siyasete göre olmayabilir ama hırsız değil, arsız değil. yani iyi biliriz.
tek sorunu var ülke için fazla namuslu.
Sonuçta bir siyasi aktör hangisi çok muteber adam ki .
koltuktan inmeyen chp genel başkanı olarak tanırız.
guguk kuşu olarak tanırız.

sevmeyiz ama sucukçu muhasebecisi olarak tanıdığımız basiretsiz ve de kifayetsiz muhteristen iyi biliriz.
Biraz şey afedersiniz.

Şey işte.

Beybi!
Bol bol "evet" oyu toplamıştır. Kendisi de "evet" oyu verecek. "Evet" oyu verin dedi destekçilerine de.

(bkz: ben demedim kemal dedi)
Keke mal kılıcı dar oğlan!
konuşma yeteneği en az olan kişilerden birisi angela merkel´dir. bu kadın şu an eylül ayında büyük ihtimalle 4.kere şansöyle seçilecek. 12 yıldır dünyanın en güçlü kadını. büyük ihtimalle bu 16 yıl olacak. ekonomi yönetmeyi iyi biliyo. ülke - almanya- ekonomik olarak onun sayesinde çok iyi yerlere geldi.

bazı devletler liderlerini konuşma şekline göre seçmiyolar.

türkiye bu devletler arasında bi devlet diil.

bu konu kılıçdaroğlu konusundan da bakılınca- ayan beyan ortada.
bilmem. tanimak icin yanina gidip benim adim cavaceylan, senin adin ne? diyerek bir giris yapilabilir. tanisma olumlu gecerse zaman icinde taniyabiliriz. hêrhál.