En büyük akplidir. Onlarca seçim kaybedip koltuktan gitmemiştir. Akp'nim ekmeğine yıllarca yağ sürmüştür.
Liderlik vasıflarına, bazı konularda pasif kalışına sıklıkla tepki gösterdim. Şimdi hakkını teslim etme zamanı. iyi Parti'nin seçime girmesini garanti etmek için milletvekili göndermesi, adalet yürüyüşü, birçok kişinin karşı çıkışına rağmen imamoğlu ismindeki ısrarıyla bugün AKP'nin yaşadığı kaybın mimarı olmuştur. Teşekkürler Kılıçdaroğlu.
geldiğinden beri kaybeden chp de kazanan tek kişi dir . gerçi chp 60 seneden beri kaybediyor !

chp kaybedebilir ama bay kemal asla !

çünkü muhaliflere asla tahammülü yoktur .

iki dakka da ayağını kaydırıyor adamın .

ben böyle diktatör gördüm .

o da hitler dir .

ulan kemal yine güldürdün beni gece gece .

gerçi öyle bir seçmen kitlesi salakonun kadifesin de bile olsa oylarını alacaktır çünkü hem inatçı hemde cahil bir seçmen kitlesi !

koltuk da kimin oturduğunun bir önemi yok adamlar mecbur chp ye veriyor oylarını nasıl olsa .

tek modern ve çağdaş parti chp imiş ya kendilerince o bakımdan .

aman çaktırmayın uyanmasınlar böyle gayet iyi gidiyoruz çünkü !

bir de şu zamanlar var dı hatırlayalım hep beraber https://www.youtube.com/w...h?v=HQIbBiH_KeM&t=24s
pkk ile ortaklığını izleyelim .

https://www.youtube.com/w...h?v=VJ-2iiM6C40&t=32s
ısrarla tavsiye ediyorum kemal kılıçdaroğlunun ne kadar şuursuz olduğunu görmek şahit olmak bakımından .

izleyelim .

https://www.youtube.com/watch?v=j8SR0sszEyo
Türk siyasetinin gördüğü en boş adam. Boşsun, boş.

Zaten köyden yahut varoşlardan gelmiş kesmi kibirle, halka tepeden bakmakla suçluyor.
Size oy verenlere Bi bak kibri görürsün aslan.
hiçbir işe yaramıyor. gördüğüm en büyük akpli bu adam.
Eskiden mavi dosyaları var. Devamı gelecek dedik, sevindik falan... Sonra solculuk adı altında hdpeyle kolkola. Oy veremez olduk. Kardeşim izin verme bunlara. Ayrıca muhalefetlikte Türkiye'yi göremeyen lider. Kaz Dağları sorunu var, Youtube ve Netflix'e sansür var, yok efendim tarlada galoş giyilir miymiş? Toparlanması ve toparlaması dileğiyle.
Güldürdü, yok tanrıçadır efenim.
Öyle partiye böyle lider. Allah daha kötülerini nasip etsin.
Dosta korku düşmana güven amk.
50 kere seçim kaybetse koltuğu bırakmayacak betoncu.
iyi bir insan, kötü bir lider.
hamamcinin güzel tanımladığı kişi.
mevcut chp lideri. chp içinden ya da dışarıdan chp için etkili bir lider çıkmadığı sürece eldeki en iyi liderin kendisi olduğunu düşünüyorum.
Pasifleşen kendisi değil, türk siyasetindeki kollektif karar alma, etki edebilme bilinci. Ayrıca Mansur yavaş ve ekrem imamoğlu’nun söyledikleri daha evla şu sıralar çünkü olası bir seçimde bu iki kişiden biri doğal başkan adayı.
https://odatv.com/kilicda...n-tepkisi-06111920_m.html

--spoiler--

Kumpas Mağdurları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KUMPASDER) Başkanı da olan Ahmet Tatar, "Sayın Kılıçdaroğlu, şayet 'Arkadaşlar' diye Nazlı Ilıcak'tan Ahmet Altan'dan bahsediyorsanız bize hangi sıfatla hitap edeceksiniz? Şayet bunların yaptığı gazetecilik ise namusuyla şerefiyle işini yapan gerçek gazetecileri ne adla anmayı düşünüyorsunuz?"

--spoiler--

ahmet altan'ı ve nazlı ılıcak'ı arkadaş belleyen soros'un evladı.

elbet bir gün atatürk'ün evlatları, sen ve yalakalarını o partiden silip atacak.
birçok seçimde oyumu alamamış kişi.

beni koyun zannetmeyin kendiniz gibi.

algıcı akitler !

eski feto yalakaları !
iktidarın toplumu ikiye bölmek için kullandığı adam.
ne amaçla o koltukta oturduğunu anlayamadığım insan...
Genel başkanım, ben kemal amca derim....
yakın gelecekte ülkeyi medeniyetler seviyesine çıkaracak genel başkanımız. ne kadar akit varsa istiklal mahkemelerinde yargılayacağız.
kurultayda aday olup muhtemelen genel başkanlığa devam edecek olan mevcut genel başkan. özellikle mansur, ekrem ikilisi tarafından devirme girişimi gelmeyecektir. yerel seçim başarısı parti içinde bazı net fikirler oluşmasına sebep oldu. izleyip görelim.
koltuğuna sağlam otur hewalim, Duruşun çakalları korkutuyor.
son yaptıklarıyla artık 1 tane chp'linin bile kendisini partinin başında görmek isteyeceğini sanmıyorum. ne ettiysen kendine ettin. güle güle başkan.