bugün

sadistlik eğilimi fazla olan çocukların, apartman aralarında yaptığı akıllara zarar eylemdir. masum ve başına geleceklarden haberi olmayan bir kedi yakalanır, üzerine nereden bulunduğu belli olmayan bir bidon benzin dökülür ve yakılan kibrit kedinin üzerine atılır( sonrasını anlatmak bir insanoğlunun yapamayacağı bir şeydir. onun için burada kesmek zorundayım).
başka çocuk saditlikleri için:
(bkz: kedinin kicinda torpil patlatmak)
(bkz: kopeklerin kuyruguna kutu baglamak)
tavsiye edilmez. yakıldıktan sonra ortaya pis bir koku yayılır.
fazla ısı vermediği için gereksiz bir eylem.
(bkz: panter emel) *
(bkz: cehennemin girişinde yazan yazı) * * * *
samanyolu dizilerinde gördüğüm olay. bir adam vardı, kedinin üstüne benzin döküp yakıyodu, sonra bu kedi yüzünden deliriyodu, rüyalarına giriyodu falan filan. karde$im sen prodüksiyon olarak dinin güzelliğini anlatacak temada bir dizi yapıyorsun. dinin güzelliğini, insanlarda insan ve hayvan sevgisinin olması gerektiğini bu yollarla anlatınca daha mı etkili oluyor? insanlar, hayvanlara zülum yapılmaması gerektiğini, "aman sonunda delirmeyeyim" dü$üncesi için mi savunacak, yoksa gerçekten ho$görü, doğa sevgisi, yaradılı$ devamı için mi? böyle bir davranı$ta bulunan bir insanın varlığını da kabul etmiyorum, varsa edecek küfür dahi bulamıyorum. yoktur öyle bir $ey demek istiyorum.
(bkz: faşist)
kedinin üzerine benzin döküp yakanı yakalım kampanyası açılabilecek eylem. ee tamam biraz dam üstünde saksağan vur beline kazmayı gibi bişey oldu bu. *
bütün kediler üzerlerine benzin dökülerek yakılacak!..

(bkz: cem uzan vaatleri)
Akıl sağlığı yerinde olmayan , büyük psikolojik sorunları olan yada yapısında merhamet ve kedi sevgisi olmayan insanların niçin yaptıklarını kendilerinin bile bilmedikleri kötü bir davranış.
zamanında haberleri süsleyen bir olaydır. son serece vahşi ve bir o kadar alçakça davranıştıır.