bugün

tipik türk ve kürt kadınını ifade eden deyim. kedi bilindiği gibi nankör bir hayvandır. kim ekmek verirse ona yavşar pardon kuyruk sallar. yaralı parmağa işemez. bokun ilaç desen kuma gömer, betona sıçmaz. kırk yıl beslesen kırkbirinci yıl fakir düşsen mamasını veremesen anında terkeder seni. çalışmaz, hiçbir boka yaramaz, hazır yiyicidir. ezeli düşmanı köpek gibi sadık değildir bilakis ekmek veren eli ısırır tekmeleyen ayağı yalar. işte bu ahval ve şerait içinde dahi, türk ve kürt erkeği olarak birinci vazifen bu nankör kedilere tapmak, usanmadan yılmadan peşinde koşmak, nazını saçmasapan tripleri çekmek, yememek yedirmek, koşulsuz ve şartsız hesabını ödemek, kul ve köle olmak, önünde diz çöküp ayaklarını yalamaktır. mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane sebebi bu nankör kedileri beslemektir. (bkz: abazan kurtuluş örgütü)
An itibariyle kanaltürkte izlediğim, halle berry nin oynadığı saçma ötesi film. adam gibi yeniden çekilmeli. önemli karakterdir kedi.
adnan oktar'ın en sevdiği filmdir.*
100 milyon dolara cekilip sadece 40 milyon dolar hasılat yapmış film.
Ama halle berry çok iyi lan :S . onun için izlediğim filmdir.

editto: eksileyen ezik kız, sana sesleniyorum. halle berry'nin bok partikülü olamazsın.
Karizmatik bir isim gibi dursada Hande Yener'in şimdiki hali.
(bkz: kedi kadın filmindeki saçmalıklar/#13946261)
çocukken büyüyünce olmak istiyorum dediğim karakter. bir zamanlar spiderman ile adları çıktıydı.
Sirf benzemek adina uzun bir sure jimnastikci olmama sebep olmus hatunun filmidir.
Sonra catilardan catilara atlayamayacagimi anlayip birakmama vesile olmus filmdir.
Ne ozenirdim hatuna yahu.

Edit: ozenemez miyim yahu neyini eksiliyorsun kardesim, sanki kucukken kendinizi hic super kahraman sanmadiniz ya.
görsel