bugün

oldukça yaratıcı bir mahlasa sahip dördüncü nesil sözlüktaş.
hoşgelmiş...
mütemadiyen sözlük eğlencelerinden biri daha, allahdan biri gidiyor biri geliyor, bize eğlence lazım, hoşgelmişsin kaytanbıyıklım, bak yıllar önce kayıb ettiğin ablan bile burada, yazarıı.

edit: ablası değilmiş, yıllar önce sigara almaya giden ve geri gelmeyen hain koca.
"bizim kraliyete de bekleriz" denilesi kaytan bıyıklı meslektaş ve hoşgelmiş sözlük yazarı...
karizmal ağırlığına kantar sual olmayan, gemlik magandası tarafından yalıtılsa da gönlümüzün polatlığına cuk diye oturan, hoşsohbet yazar kişisi.
benim nesildaşım olduğunu belirten fakat benim anımsayamadığım gizemli kişilik.(#2392566)
(bkz: bakınız)
*uuuffff ayara bakkkkkk.

böyle bir yazar.
maskülen nickler kullanarak,erkek olunabildiğini düşünen yazar.
1000. enrtysini kendi başlığında kullanan yazar.
1000. entry si hayırlı olsun demek istediğim yazar.
an itibariyle sözlükte aşk dolu dakikalar yaşayan yazar. *
(bkz: hadi yine iyisin)
(bkz: kıllanan yazar)
*
indim derelerine
bilmem nerelerine
kaytan bıyıklarımı
sürsem nirelerine

kemal sunal'dan dinlediğimiz bu türküyü kendisine armağan etmek istediğim yazar.
sabah sabah yapılan tacizlere direnen, fakat bıyık altından sana da yeterim ona da buna da diyerek herkese mavi boncuk dağıtan gönlü zengin yazar.

o değil de goodboy biz seni böyle bilmezüdük deluğanlu..
an itibariyle yaklaşık olarak yedi saattir bilgisayar başında olduğunu düşündüğüm ve kendisi adına endişelendiğim yazar.

(bkz: ah şu çılgın türkler)
kıskanıyorum o zaman varım yazarı.
iyiki doğdum yazarı .
(bkz: kova erkeği)
kendisiyle yurtdışına çıkma planları yapıyoruz, böyle ortam yapacaz sözlük anlarsın ya * . ayrıca muhabbeti hoş, gecenin bir vakti geyik çevirebileceğiniz, kral yazarlarımızdan.
"türk" ve "türk milleti" kavramları onun yazılarında daha bir güzel durur. yazıları okunası sözlük yazarı.
seri eksileme yöntemiyle çalışan yazar.
pkk sempatizanlarının yazılarını seri eksileme yöntemiyle eksileyen yazardır.
edit: sözlükteki sempatizanların sayısı gelen eksilerle doğru orandaysa büyük katliyam gerekecek *
pkk sempatizanlarının bugün uludağ üniversitesinde aldığı dersten sonra, hınçlarını çıkarmaya sanal alemde çalıştıkları adamdır. adam gibi adamdır.* *
alakasız bir yerden açılan muhabbetin donnie darko mevzusuna gelmesiyle direk kanımın ısındığı yazar.**
an itibariyle çaylak eylenen kanka yazar. kendine yollanan hakaret içeren tehtit* mesajından sonra bayağı eğlenen, hemen ardından da sadece özel mesaj aracılığıyla küfürleşerek değil de her başlıkta görülen uslupla yazar tanımı yaptığı için * çaylak yapılan uuser. sözlüğe ayıramayacağı 1 haftalık vaktinde bol bol donnie darko izleyeceğini, sağlam döneceğini bildirdi. basın açıklaması,

--spoiler--
Allah'tan başka hiçbir şeyden korkmayan dark darkest darko olarak iddia ediyorum; başta işbirlikçiler olmak üzere, içte ve dışta hasmımıza karşı mücadele edeceğime, gerekirse silahla topla tüfekle canımızla kanımızla bu sevdaya başkoyacağıma, kaytanbiyikliprens dönene kadar yas tutacağıma and içerim.

tüm dualarımız Özgür bir uludagsozluk için...

Allaha emanet olun

Ak akçe kara gün içindir.
--spoiler--
*
zor gibi dursa da yazın güzel izmirime döndükten sonra yanında eşşek gibi çalışmak için bursaya geçmeyi planladığım, kötü olmayacağı kesin olsa da orada ebemi s.kiceğinden şüphem olan kral insan. usta.*