bugün

Günah aq.

Günde kaç günah yazılıyor haberleri var mı acaba.

Cehennemde acı çekecekler ben bile pedofiliye bulaşmıyorum yazık aq küçük kızlara.

O öldürülüp atıldıkları haberleri gördükçe ağlıyorum içim acıyor hepsi cehennemin bir katında derileri değiştirile değiştirile azapların en büyüğünü yaşar eminim orada odun olacak insanlar.

Odun yemeleri gerekir bence.

Neyse asabi ettiler gene.
benim de aklıma şu geliyor: kız çok küçük, oynama şekli de göbek atmak değil, köy usulü oyun, kollara bakarsak..

hani yeğeni falandır, "allah bağışlasın" diye oynatılır ya.. düğündür, çocuk sevinsin diye cebine harçlık falan koyarsın, eskiden alnına para yapıştırır gibi... dervişin fikri neyse, zikri o oluyor, demek ki..
görsel
Veee ben onların.

Çeşitli çeşitli triplere sokabilirler beni.
lütfen atma, tamam inandık..
ne diyeyim, iki cihanda kavrulsunlar..
Utanç bir tablo. Bu yaşta bir çocuğu masa üzerine çıkartıp oynatmak nedir? Üstelik bir eğlence masası! Böyle bir eğlence yerin dibine batsın.
Çocukkken 'hadi aslanım göster amcalara pipini' diyerek gazlanan, böyle böyle zaten erkek egemen olan ataerkil toplumun öncelikleriyle pohpohlanıp arşa çıkarılan ve tüm bunlara bağlı olarak kadına 'evinde aşçı, yatakta fahişe, sokakta hanımefendi' sıfatlarından öte bir gözle bakamayan insan müsveddelerinin; henüz allah'ın nazarında bile sorumluluk yüklenmeyen bir kız evladı, yavşakça eğlence anlayışıyla masa üstlerinde oynatmalarını konu eden rezil düğün.
'Aman ne güzel bıcır bıcır gerdan kırıp göbecikler atıyor'dan öte buram buram kokuşmuşluk, ağır ağır iğrençlik teması barındırıyor neresinden baksan.
Pedofili , her yerde.
Çocuğa benzemiyor önden foto yokmu algi yaratmayin.
Haber bütün gazetelerde var. Kayseri valiliği ve bakanlığın olayla ilgili inceleme başlattığı da yazıyor.
Çocuk istismarıdır.
bakış çirkinse her şeyi çirkinleştirir.

ben de yeğenimi oynatırım acayip güzel oynuyor şerefsiz.
Çocuğun bir çingene çocuğu olduğunu düşünüyorum. Kimsenin rahatsız olmayışı bundan. işte bu bakış açısı da Anadolu irfanı.
işte sarhoş pezevenklerin çomarlığı.