bugün

dawsons creek'in başarısız yerli versiyonu.
bir yaz dizisi olarak başlayıp usüllüce bitmeyen dizidir. yine de boş zaamnlarda tekrarına rastlandığında izlenebilecek dizidir.
kimin eli kimin cebinde belli olmayan dizi.
finalde aslı ve mine'nin evlenip deniz'i evlatlık edinecekleri dizi.
ilişkiler ağı ile yaprak dökümünün tahtını sallayan dizi.
http://www.bobiler.org/monte.asp?m=59920
saka yapilan dizi. levent yuksel nerden cikti be? yok artik!
dizinin sonunda bizi ne gibi bi son beklemektedir cok merak etmekteyim.gençlik dizisi değil bi nevi dallas'a rakip nitelikdedir. (bkz: grup indirimi)
aslı karakterine olan antipatimin iyice arttığı bir bölümle yeni sezonuna başlayan, artık kabak tadı veren dizi. şu aslıdan nefret ettiğim kadar hiç bir insan evladından nefret etmiyorumdur herhalde. dexter'daki debra bile daha sevimli gözümde yemin ediyorum.*
yeni jenerasyondan sonra eski versiyonunu mumla arar olduğumuz dizi.
(bkz: sikip batırmışlar hacı)
efe'siz olmamıştır.
(bkz: kabak yelleri)
(bkz: #6042005) entry in dediği gibi artık kabak tadı vermiş dizidir. aslı kişisi pinpon topu gibi efe deniz arasında gide gele helak olmuştur, efe karakterini öldürdüler ama aslı çok yakında güven ve doktor arasında gider gelir bu böyle sürer gider artık bitse de gitsek dedirten dizidir.
kısaca elim sende oyunun sergilendiği bir dizidir kimin eli kimin cebinde hiç belli değildir bir bölümünü kaçırırsanız birdaha diziden hiç bişe anlamazsınız.
daha ilk bölümden sarp apak'ın kıçına giren dizidir. sarp'ın artık daha kaliteli dizilerde rol alması gerekirken böyle son demlerini yaşayan bir dizi olmamış diyor ve sıradaki şarkıyı rahmetli efe için çalışıyorum...
kavat yelleri diye değiştirilebilecek gençlik dizisi.
sarp apak'ın avrupa yakasından kalma replikler kullandığı dizi.
(bkz: bacım yapma valla yanlış anladın)
kendi aralarında sevgili değiştiren ve bundan sanki rahatsızlık hissetmeyen, aşırı yumuşatılmış grup seks gibi dizidir. ar duygusundan eser yoktur diye seyircilerini delirtmektedir.
evli çiftler ne zaman eş değişecekler merak ettirmektedir.
sabah sabah ayar eden dizidir. tüm karakterlere kafa-göz dalmak istiyorum.
aslının yeni taze bir aşka ihtiyacı olduğundan, efe ortalardayken seyircinin 'oha aslı bu sefer çüş artık' diyeceği tahmin edildiğinden, aslıyı boşta bırakmak adına efeyi katleden, geçiş döneminde arayı açtık artık, aslı aşık olmayı hakediyor mesajı veren dizi. ilişkiler öle karıştı ki sevimli göstermek için daha çok saçmalıcaklar.
sarp apak efe olarak değil de direk yeni bi eleman olarak girmiş. efe'nin dönüşünün ucunu da açık bırakmışlar yani!
es es dizisinin ratinglerini yerle bir etmesini istediğim abuk dizi..

edit: çok hoş kavak yelleri birinci olmuş, bende mi bir sorun var acaba?
yeni bölümünde sıçmış batırmış olan dizidir ancak ben de kendi içimde çeliştim ve baştan sonra ağladım efe öldü diye zaten onun için izliyordum artık izlenmez olan dizidir.
senaryonun doğaçlama bir şekilde yazıldığını düşündüğüm dizi...kameralar vs. kuruluyor , set tamamen hazır , ardından yönetmen , yanında senaristlerle birlikte geliyor.oyuncular içlerinden ne gelirse oynuyor , hareketlere senaristler birkaç düzeltme yaparak diziyi bitiriyorlar ve bu dizi halen çok izleniyor...
--spoiler--
evet, aslı muhteşem bir insandır, çok güzeldir, çok akıllıdır, girdiği her işte başarılı olur, herkes ona aşık olur onu çok sever ve hemen ona bağlanırlar, tıp fakültesinde sürekli en başarılı, hocaların en sevdiği öğrenci olur, birinci sınıfta olmasına rağmen sağlık ocağında hasta muayene edip ilaç yazabilir, diğer tıp öğrencilerinin böyle bir şey yapamaması önemli değildir, çünkü aslı çok başarılıdır; girdiği her ortamdaki kızlar hemen onun arkasından iş çevirmeye kuyusunu kazmaya çalışırlar, onu çok kıskanırlar çünkü aslı muhteşem bir insandır, çok güzeldir, çok akıllıdır vs vs...

bir aslı bir de şehrazat zaten böyle bir üstün insanlardır herkesin sevip - imrenip - aşık olup - kıskandığı...

içimdeki aslı nefreti bambaşka a dostlar...* * *
--spoiler--