bugün

yok kız olsam kaşar olurdum, yok erkek olsam piç olurdum klişelerini düşünürken kendini katil olsam ne yapardım lan derken bulan yazarın açtığı başlıktır. Şah damarına çalışırdım heralde ehehe.

edit: bir dexter değil.
yavşaklardan başlardım.
bu ne biçim sözlük kimse katil olsam diye düşünmüyor isyan ettim.
vazgeçerdim sanki kazık kakıyor insanlar. te allahım ya .
katil olsam...
büyük bir rahatlık olsa gerek. zira bir insan kötü bir alışkalığa başladı mı devamı mutlaka gelecektir. bir insanı öldürmekten zevk alan bir kişi uyşturucu gibi bu zevkin kölesi olur ve bu bağımlılık uğruna her şeyi feda edebilir. gözü karadır. bir insan alrak kedisi gibi bir insanın canına kastetmenin verdiği zevkle son noktaya varmıştır. kaybedecek bir şeyi olmayan insanların rahatlığı ve deli cesaretiyle huzurla ve büyük bir rahatlıkla devam eder hayatına. ne de olsa son noktaya varmıştır, ölümün soğuk nefesini çekmiştir içine.

kısacası; katil olsam.. çok huzurlu olurdum herhalde . *
fülminat ile seyreltilmiş civayı oda sıcaklığında kurbana tatbik ederdim.
insan derisinden yatak örtüsü yapardım.
bir dexter olamayacaksam katil olmamın anlamı yok der çeker giderim bu diyarlardan.
hüllümünütü örgütünün halka hömpözö ettiği hörgömönlördön biri. gönömöz könjöktöründe demoğrasi ekseninde düşünüldüğünde röölötöden uzak bir çıkarımsamadır.
varsayımdır. sapıkları öldürürdüm, şu kızlara tecavüz edip başını taşla ezenleri, sonra topluma faydası olmayanları, tinercileri, gaspçıları, ailelerin olduğu yerde insanları rahatsız edenleri, bir gece yarısı yanında karısı çocuğu olduğu halde ön kesen çakalları.
belki çok kızacaksınız ama abimi öldürürdüm acısı dinsin diye.
kurban secimlerim dexter inki gibi olurdu ancak cesetleri ve giydigim kiyafetleri yakardim. mr. brooks misali.
çok kişiyi öldürürdüm, ilk öldüreceğim kişide kendim olurdum.