bugün

budala beyin güzel vücuttansa güzel düşünce biçimsiz vücudu yeğlerim. zira günümüzde geliştirilen vücut-beyin oranının ters yönlü işlediği aşikardır.
beyni vardır , doğal olarak karşıdakinin sadece vücuduna değil beynine de bakmıştır , o yetersiz geldiyse istememiştir normaldir.
Ayva qöbek erkek seven qızlar eglesin.
amı öpülesi kız.
Bakın arkadaşlar, kassız var, kaslı var bir de öööh, bu ne var. Böyle o karındaki baklavaların arasında parmağınızı soksanız kaybolacakmış gibi kaslar var ya, hah işte onlar ööh, bu ne kasları. Bence bu kadar kas itici.
Şahsımdır. Gözlemlerime göre kaslı erkekler histerik Kişilik bozukluğuna yatkın, kendini bir bok sanan, ilgi manyağı heriflerdir.
uyduran kızdır, bolca bulunur

+ay ben kaslı hiç sevmiyorum kiiii hele öyle herkes gibi mavi gözlü sarışın hiç sevmeeeğğğğmm

(tüm koşulları saglayan adamlara verdi)
bıkmış kızdır. iyi ki göbekli erkekler de var...
türk kızlarının ekserisi bu yönde düşünüyor alışmışlar çünkü göbekli kıllı ve yahut cılız erkek profiline, ancak avrupadaki kızlar tam aksini düşünüyor.
Kaslı erkekler hoştur kimse yalan söylemesin. yok memesini oynatan patır patır damarlı kaslı erkeklerse iticidir. Tabi bu kız kastan önce kafa uyumuna bakıyor olabilir.
yalandır. aşırı kaslı erkeklerden hoşlanmaz sadece.
Benimdir. Bütün kızların dikkatini çekeceğine obez olmayacak şekilde erkeksi bir göbeği olsun yeterdir. Nasılsa o baklavalar bi gün sönüp göbek gelir en azından sonradan öyle olacağına baştan öyle olsun.

Edit:entrylere bak sen sanarsın bütün sözlük erkekleri kaslı allahın malları sizi.
baklava sevmeyen kızdır.
Kendisinin farkinda olan kizdir verebilecegi miktara gore alabileceklerini biliyordur. Ben kimim kasli oglanlar bana baksin diye dusunur.
ben dış görünüşe önem vermem diyen bir kezodur.
kaslı erkekler çoğu kız tarafından beğenilir ama çok kaslı erkeklerden hiç bir kız hoşlanmıyor bilginize.
bazıları kaslı erkekten hoşlanan kezban olmamak için hoşlanmadığını söylüyor, maalesef.
cılızlardan hoşlanıyordur.
Ağzının tadını bilmeyen kızdır.
Dogal kasli cekici olabilir, fakat bazilari kendisini horoz gibi sisiriyor cok iticiler.
kalbi kaslı erkeklerden hoşlanıyordur.
Kendini kandırıyordur.
iğrenç duruyor.
şahsen ben hoşlanmam. erkek dediğin etli olur beehh düşüncesindeyim. ama kasın yakıştığı erkeklere de bok atmam.
yakindan gorunce fikri degisir. bir erkek olarak spyluyorum elli santim kola sokunmak bambaska bisey. insan hemen islaniyo. ayh vajişimm.