bugün

spor yapan yahut ağır bir işte çalışan erkektir. kasları gelişmiştir.
kolları arasına girdiğimde kürdan kollu heriflerden çok daha iyi hissettirir.
arkam dönük kucaklandığımda yumru yumru çıkmış kol kaslarını avuçlamak çamaşırımı nemlendirir.
gereksiz erkek türüdür. steroid basarlar çükü kalkmaz sevgilisi sevişecek başka birisini arar sonra.
neredeyse tüm muhabbet konuları vücut geliştirme üzerine ve alakanız olmamasına rağmen neler yiyip içtiklerini, kaç bastıklarını falan anlatan erkeklerdir.
gay olarak bilinirler.
Plajda üstsüz gezmemelidir.
Üstsüz gezen dikkat çekmeye çalışıyordur, ya kiralıktır ya da satılık.

Kadının vücudu günah da, erkeğin vücudu neden günah olmasın efenim?!

Etkilenmek, tahrik olmak eylemini salt erkeklere òzgü bir durum sanan neandertaller bunu bilmelidir.

Kapatın pazularınızı, torsolarınızı ahlaksız herifler!
Cehennemde yanacaksınız!
ehehehehe..
Güzel görsel şölen olmasına rağmen nedense bu erkekler yüksek ego ve yürüyen ego olarak ortada dolaşmaktadır genellikle. Arzu nesnesi olmak, bedeni cinsel meta görmek kadın bedenine has değil anladığım kadarıyla. Eskiden kadın bedeni et gibi kullanılırdı reklamlarda bile. Artık erkeklere bakıp ağız suyu akıtılsın diye de bu kullanılıyor. Yani şişen sadece kaslar değil egolar da sanırım.
Boş iş. Yaptın mı sürekli devamı gerekir bırakınca görüntü çok bozuyor zira. En güzeli fit olup öyle kalmak.
Antalya ilinin kaş isimli ilçesinde doğan büyüyen erkeklerin geneline verilen addır. Tek bir harf değişikliğindeyse beynini geliştirmek yerine bedenini geliştirmek dışında başka çaresi kalmamış erkeklere de verilen isime dönüşür.
görüntü kirliliği.
kasların hangi spor ile yapıldığı önemli olan erkek.

bir spor dalı ile uğraşmak, spor salonuna gidip kas çalışmaktan her zaman daha doğal bir vücut sağlar size. amatör futbol + boks + tenis yapıyorum ve spor salonuna giden arkadaşlarımdan çok daha atletik bir vücuda sahibim. dövüş sporları (güreş hariç), yüzme, tenis gibi sporlar çok iyi bir vücut yaptırır. tavsiye ederim.

he bir de zeka ile birleşirse çok kız tavlarsınız.

edit: yuh lan ne kadar özgüvensiz kello herif varsa sözlükte. neyi eksilediniz lan?
AKP’li erkektir.
Kızlar için başlamadım. Kendim için başladım sonra bıraktım. Tekrardan kendim için başladım ne de olsa ben bana kendim için lazımım
sözlüğün ekseriyeti asosyal ve vitaminsiz cılız erkeklerden oluşuyor.
sonra bu vitaminsiz tayfa geliyorlar ve benim gibilere laf atıyorlar.
kaslılara gey diyen var amk. nasıl bir angutluk bu anlayamadım.
siktirin gidin.
Terzi fikri'den iyi değilmiş.
Terzi fikri'den iyi değilmiş.
Çok zordur arkadaşlar. Güneşe çıkınca falan kıpkırmızı oluyorsun. Sanıldığı kadar güzel değildir.
''kızlar kaslı erkek sevmez, birazcık kendinizi geliştirin.'' diyen erkeklerden daha gelişmiş bir benliği vardır. kas yapmayı ve daha sağlıklı yaşamayı tercih etmiştir ve bunu istikrarlı bir şekilde sürdürmüştür. diğer yandan ilk cümledeki sözleri sarfeden erkek ise, götü göbeğiyle içten içe iyi bir vücut ister ama üşendiği için bok atma yolunu seçer.
ikiye ayrılır;

1)Karı kız içi kas kasanlar

2)sağlıklı yaşamak için kas kasanlar.

En mantıklısı sağlıktır gerisi teferruattır.
görsel

Karı kız için çalışmıyorsanız alkışlanırsınız.

Arnold reis bu alanda idoldür.

Bu sporu adam gibi yapanlara saygı duyuyorum.
Bir tank warrior olarak benim bu erkek evet * .
Hiç çekici bulmadığım erkektir.
görsel