bugün

Spora gittiğim yerdeki dibek kahvecisindeki ceylan hakkında yaşadığım duygudurum biçimi. Hayır filtre kahvelik bişeyler satsalar her gün alayım da türk kahvesine yönelik en ufak bi eğilimim yok.
bazen sırf onu görmek için marketin olduğu semte gitmek, gittiğinde de marketteki diğer kasalar boş, onunki dolu olsa bile özellikle onun kasasına girmektir.
Önyargılı olmayın arkadaşlar
Bir zamanlar bendim bu, bir gün marketin boş bir anında para bütünleme bahanesiyle gittim, Bozuk 500 lira tutarını duyunca biraz affaladı başta ama sonra ayrı bir kasa açtı benim için (bkz: swh) bi yandan paraları saydık bir yandan sohbet etmeye başladık, sonra sohbet öyle ilerledi ki.. evlendik çoluk çocuğa kadar uzadı mevzu 2 tane sıpamız var, ceketimi atsam hamile kalıyor çok aşık bana hep şans bunlar.

Serin hikayelerimin devamı için takipte kalın ve damarlı. Ve lütfen her elin karısına kızına sarkıntılık etmeyin dünya nüfusunun %55 zaten dişi sakin olun insanlar işini yapsın.
Nice yiğitler bu yolda parasını heba etti siz kasiyerleri neden güzel kızlardan seçiyorlar sanıyor sunuz ciroya %5 günlük katkısı var.
yaşıma göre kasiyer koymuyorlar ki aq... kasiyer teyzeyi görmek için alışveriş başlığı açayım şuraya.
Zamanında cevikbirde bim vardı .kısa saçlı bir kasiyer vardı .hoşlanıyordum.ama konuşamadım.sonra evinin yakınındaki bime gitmişti.
Sapıklıkta zirvedir.
bazen sırf onun için marketteki diğer kasalar boş, onunki dolu olsa bile özellikle onun kasasına girmektir.
(bkz: siz çıldırmışsınız) ahshshh.

Şaka şaka yuvarlak gotlu bı kız için ben de yolum duserse ugruyordum.
kızın çalıştığı market orada olduğu için, sırf onu görmek için kötü bir semt olan bağcılar'a gitmemi sağlayan eylem.
sırf kızı görmek için markete gitmeye sebep olur.
görülmek istenen kasiyer kızın markette olmamasıyla sonuçlanan durum.

bizim buraya yeni bir market açıldı. marketleri sevdiğim için ilk açıldığı gün gittim ve ara sıra alışveriş yapmaya başladım. daha önce de başka bir markette çalışan kasiyer kızı beğenmiş fakat market başka semtte olduğu için ilişkimi devam ettirememiştim. oraya ikinci kez gittiğimde ise başka bir kız vardı. dediğim yeni açılan markete bir kere gittiğimde kasadaki kızı çok beğendim. onunla daha çok iletişim kurmak için markete daha çok gitmeye başladım. market kendi semtimde olduğu için de sürekli gitmem kolay oldu. en sonunda ismini sormaya karar verdim. fakat bundan sonra kız ortadan kayboluverdi. belki onu görürüm umuduyla sık sık gitmeye devam ettim fakat eskiden hemen hemen her gün markette olan kız bir süredir yok. ama yine de gitmeye devam edeceğim. belki bir gün karşılaşırım.
görülmek istenen kasiyer kızın ortadan kaybolmasına sebep olan durum.
küçük bir zevktir.
Bir barmen kızı bir daha görmek için barda içmek değildir. Bir bira olmuş 30 tl. iki tane içsem 60 TL yapıyor .
sırf onu görmek için bağcılar'a gitmektir.
Gidin bir konuşun diyeceğim ama bu biraz sıkıntı olabilir. işten çıkmasını bekleyin bir şey soracağım deyin. Ya da boşverin Bağcılar a gidip gelmeye devam et yav.* en azından karakter uyuşmazsa basınız ağrımaz.
Bugün gittim kıvırcık almaya sarışın kızı görmek için sonra öbür kasadaymış o
ben yanlış kasaya gitmişim şişman Bi kız vardı o da akrabam çıktı zaten şansımı mikeyim.
elimde olsa sırf bir kasiyer kız için esenler'i bırak çatalca'ya bile giderim.
artık güzel kasiyer pek yok marketlerde ama özel güvenlikçiler daha güzel bence mesela aydın forum avm de.
bari eve lazım olan şeyler alınması gereken vaka. bir de boş yere onun için bütçe göçmesin.
sırf onu görmeye bağcılar'a gitmektir.
(bkz: hoşlanılan kızı izlemek için sınıftan çıkmamak)
(bkz: benzer işler)
artık sohbet başlamalı demek ki.
ben heralde markete işe gireceğim gibi geçen bir ihtiyaç için markete gittim. kasiyerler mankenlik ajansından seçmişler heralde. kasiyerde acayip ilgilendi bir ürün sordum başkası olsa banane derdi.