bugün

Molasında Çekin bir kenara sana yanığım deyin olup bitsin. istemezse zaten tepki verir isterse önce gülümser sonra kabul edebilir. Aşk işleri biraz yazı tura gibidir.
Üç harfli marketler hariç diğerlerinde ayaküstü flört edilebiliyor.
hangi kasiyer kızdan hoşlansam ona denk gelemiyorum, hiç markette olmuyor. oysa kübra sürekli oluyordu.
bez bebek nana için söylediğim: " gördüğüm en efendi yazardır" sözünü tekrar düşünmeme sevkedecek durumdur. Arkadaş memlekette kasiyer bırakmamış yazmadık, pardon alışveriş yapmadık.
peşini bıraktığım durum, belki bu şekilde karşıma çıkar.
hep o kızdan kahve almaktır.
18 yaşında yapılan durumdur. Hep o kızdan sigara alırdım. Hep makarna ve salçayı da oradan alırdım. Gözümde canlandı koskoca mazi.
pizzacıda çalışan bir kızsa fazla para harcamaya sebep olabilir.
sırf bir kız için istanbul'un bir ucundan diğer ucuna gitmektir.
şu sıralar bende takıntı haline gelen konu.
(bkz: kız sesi duymak için müşteri hizmetlerini aramak)
Beyza orada ihtiyacı olduğu için çalışıyor. Biliyor ki oradan alışveriş yapanlar ağzı kokan fakir insanlar swh. Sende ordan alışveriş yaptığın için o kız sana bakmaz. Ha! Diyorsan ki nasıl bakar? Beklersin çıkışta kendini falan tanıtırsın sonra 5m migros'a götürüp alışveriş yaparsın o şekilde belki gözüne girebilirsin. Hadi bol şans.
bu aralar benim oradaki bim'de çalışan kasiyer kızdan hoşlandım. beyza'ymış galiba ismi. önceden markete gittiğimde görüyordum. ama ne zaman ondan hoşlanmaya başladım kız ortadan kayboldu. bim'e onu görmeye çok sık gitmeme rağmen 1 haftadan uzun süredir göremiyorum. bu yüzden takıntı haline geldi. alışveriş yapmadan çıkmak ya da ucuz birşeyler almak zorunda kalıyorum. ne yapacağımı bilmiyorum. lütfen beyza'yı 1 kere de olsa bir daha göreyim.
kasiyer beyza nedense kaç gündür ortada yok.
Yetersiz davranıştır. Kasiyerin ilgisini çekmek de lazım. Hatta tepkisini de çekmelisiniz. Kasiyerle kavga edin,uzun uzun söylenin. Sonra da bu kadar güzel olduğu için daha çok kızamadığınızı itiraf edin ve gülümseyin. Kasiyerin tepkisine göre ilerleyin,ya da başka taktikler deneyin.
sırf onu görmek için para harcamaktır.
bir çeşit sapıklıktır.
kızın ortadan kaybolmasına sebep olur. beyza'yı kaç gündür göremiyorum.
benim buradaki bim'de yeni görmeye başladığım bir kasiyer kız var. beyza'ymış galiba ismi. şimdi de sırada o var gibi hissediyorum.
bağzı marketler, bağzıları.
Bahaddin Ç. (26) kıyafetlerini aniden çıkartarak üst geçitten geçen 25 yaşındaki bir üniversite öğrencisi kadına saldırdı. Üstüne atladığı kadının kıyafetlerini de çıkarmaya çalışan Bahaddin Ç. kadının çığlık atması ve çevredekilerin kendilerine yaklaşması sonucu olay yerinden kaçtı. Kıyafetlerini giyip minibüse binen şüpheli, polis ekiplerinin minibüsü durdurmasıyla yakalanarak gözaltına alındı.

(bkz: https://www.sondakika.com...dam-genc-kadina-15076601/

Nedense bu haberi hatırladım, ne alaka ise..
Spontan gelişen flörtleşmeler olabilir tabi.
Taktik vereyim hafta sonu sabah gidin ama 3 harfli marketler olmasın.
sırf onu görmek için bağcılar'a gitmektir.
(bkz: Amsalak)
onu görmek için semt değiştirmektir.