Kasiyer hanımların kedilerine sarkan öküzlere karşı aldıkları bir önlemdir. Fişteki kasiyer isminden kızı bulup yürüyen, rahatsız eden dingiller varken kendi çaplarında kendilerini koruyorlar.
Artık marketlerde güzel kasiyer nedense yok pek.
En güzel çalışanlar Nike mağazalarında bilhassa akasya Nike da.
sizinle sevişmesine engel olmayandır. evli mevli boş verin bam bam bam.
türkiyede en çok sevişen tayfanın evli kadınlar oldugunu bilen erkekleri bilmeyen kasiyerlerdir.
hayır,kocalarıyla değil.
Düşünüyorum da...
Kasiyer kadınların (evli veya değil) evlerine bir lokma ekmek parası için bu ülkede kölelik şartlarında (hele ki AVM'lerde, kurumsal olmayan iş yerlerinde) saatlerce ayakta durması ve çeşit çeşit insanların trip hakaret azar tacizlerine (mağaza yönetimi ve müşteri mesai arkadaşları tarafından) maruz kalmaları akla gelmiyor da parmağında ki yüzük nasıl aklınıza geliyor?

Edibüdü: derdinizi silkeleyeyim denecek durum da, bu emekçi kadınları düşününce onu bile yapamıyoruz.
parmağında kamyon tekeri gibi yüzüğü olup bana yürüyen hemde kapalı kasiyere şahit olmuştum.
sırf kasiyer değil eczanede çalışan bir kadında hatta yüzüğü görünce sinirlenip gıcıklığına abla dedim diye trip atmıştı sonra ki gidişlerimde.

yani tesbit uydurmayın her doğru doğru olmayabilir. evli olup yüzüğü geç yanında çocuğu varken yürüyen kadınlara da şahit oldum. bu gibi durumlardan iğreniyorum.

birde evli değilse sevgilisi yoksa 2 insan tanışabilir ne var bunda. mesela teyzenin biri lasiyer kızı beğenip oğluna düşünebilir. ha uygun görrmezsin kibarca reddedersin. 2 cinsiyet içinde geçerli sonra ühüü kimse beğenmiyor evde kaldım demeyin erkeklerde dahil.

ha abaza sapık niyeti ciddi olamayanları katmıyorum. onlar şerefsizlik peşinde yüzüğü olanada yürür böyleleri.
A 101 de bi kız var çok tatlı. Yürüsem mi acaba? Çok çıtı pıtı naif bişey.

T: yurdum kasiyerlerinin önlem amaçlı taktığı, fake yüzükler.