bugün

naber yakışıklı deyip popoma şaplak atan bi kadın olmuştu ama tacize uğramış gibi hissetmedim. ben de yolluymuşum herhalde.
ciddi ciddi başıma gelen durum. kadınlara verilen pozitif ayrımcılıktan dolayı taciz edenden şikayetçi olsam muhtemelen kadına değil bana ceza verirlerdi.
50 yaşlarında bir ingiliz kadın fotoğraf çektirirken arkadan popomu sıktı, hareketlerinden şüphelenmiştim zaten. He zevk veren bişi mi açıkcası o yaşta birinden olunca zevkli değil.
kendi cinsi tarafından uğramasından daha makul bir şeydir.* *
taciz etmekle pas vermek arasındaki farkı ayırt edemeyecek kişilerin, acilen hızlandırılmış olgunlaşma programına yazılmalarında isabet vardır.
lisede bir kaç defa maruz kaldığım durumdur. erkekte olunsa rahatsız olunuyor ve savunmasız hissedilebiliyormuş. sözlü tacizde bulunan 4 kız olunca; "teker teker gelin lan" diyesi geliyor insanın.
her ne kadar şanslı erkek muamelesi yapılsa da, insanı rahatsız edebilen bir durumdur. hele bir de mesai arkadaşınsa.
yerine göre şanslı erkektir.

kız memesini dokundurdu koluma belediye otobüsünde. kalabalık çekilecek yer yok anlamadım baştan. hafif yan döndüm, o da döndü. bir polis kadın çağırasım geldi şerefisizim.
aynı şekilde bende minibuste koridor tarafında oturuyorken kızın teki bir on dakikayı resmen benim üstümde geçirdi. kendimi kullanılmış hissetmiştim. tuhaf.
benim la bu. lisede birtakım kaşar arkadaşlar tarafından bu duruma düşürülmüştüm. kucağa oturmak nedir amk.
ben genellikle minibüslerde yolculuk yaparken kadınların hisettirmeden dokunması ve sürtmesine maruz kaldım nasıl bir tatmin olma duygusu varsa artık anlamıyorum.
tacize uğrayan kimi erkek zevk alırken, kimisi de karşı cinsi mahkemeye verir. farklı bunalımlar yaratabilir.
4-5 yaşındayken bendim bu. Ve de en büyük cinsel deneyimimdi.

Başlık başa.

Sübyancı bir kadına maruz kaldıysa canı sıkılan erkektir.