bugün

son sözü söyleyen erkektir.
Kılıbık erkektir. Tüy sıklettir, ılık olduğu yönünde de çeşitli söylentiler vardır.
Oyle erkege yatakta hatta tek yatakta degil her yerde akrep kadini oldugumu sonuna kadar gosteririm.
Hala anlamamışsınız.
Bakın, en maço adamla en kılıbık adamın arasında 10 dk vardır.
Biri hemen evet deyip kafası rahat olur, diğeri 10 dk sonra tamam evet deyip baş ağrısı ile oturur.
Tek fark budur.
Mutlu evliliğin yolunu çözmüş olması muhtemel koca. Peki karıcığım dediğinde kadın dumura uğrar ve ne söyleyeceğini bilemeyip susabilir.
akıllı adamdır. he de geç mantığı ile başının ağrımasına engel olan politik adam.
huzurun sırrına vakıf olmuş erkektir.
(bkz: light erkek)
sadece evde değil, arkadaş ortamındada sözü geçmeyen erkektir.
selamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...
selamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...
istenilen ve aranan erkek modelidir. mutluluğun formülü kadını mutlu etmekten geçer. bu saatten sonra böyle olmayana kapımız kapalıdır.
Kavusamadigima kavuşmuş olsaydım bende öyle olurdum.
En güzeli. Aferim ona.
Sünepe tipli koca.

Nerde o sert haşin ... öhmm.

Sek erkek desek yeridir.
Kadınlar mutlu olduklarını düşünecekler, sonra sıkılıcaklar çünkü onlar da ne istediğini bilmiyor. Erkek hem zindan hayatı yaşayıp hem de suçlu olacak. Ayrılır iken söylenen cümleyi duyar gibiyim;

Kadın: sorun sende değil...

Kimseyi mutlu etmeye çalışmayın yaranamazsız. Gün gelir yapmasaydın olur.
karısını seven adamdır.
Hic mi fikri yok bu adamin veya karisini hic dinlemiyor mu? Her konuda ayni dusunuyor olamaz. Yeter ki sussun diye yapiyor gibi boyle her seye peki diyerek.
her şeyde kadının sözü geçiyorsa zaten erkeğin vay haline kadının insafına kalmıştır.
ay hep öyle derse ben öperim.
yüzde doksan dokuz izmirli erkeklerden biridir.
bunların karılarına
laf söz geçirdiği henüz görülmemiştir. yazık..
ben de hanımcılığı savunurum ama bu ifade bana biraz abartılı geldi.
Son sözu söyleyen erkektir.