bugün

Erkek değildir.
karısının üstüne gül koklamaktan üzüntü duymayan, kendinden utanması olmayan şerefsizin tekidir.

babam olsa bile yüzüne tükürürüm.
bunun kadını erkeği yok. eşinden hoşlanmıyorsan git hoşlandığın kadınlarla evlilik yap pezeveng.
görsel
hanımlar, eş seçimlerinize dikkat edin çoğu ilk fırsatta aldatıyorlar. bunu size bir erkek olarak söylemem gerek. artık aldatmak çok kolaylaştı internetle. tinderı falan geçelim ekşi'de bile gece gündüz sevişecek birisini arayan binlerce evli erkek mevcut bizzat yazar bir kadın arkadaşımın mesajlarını görmüş bulunmaktayım. aldatan aldatana.
aldatmasanda aldatıyorsun diyecekleri için bir şey değişmeyecektir.
Erk*k lütfen.
Yavşaktır.
Her erkek yapar veya rezil erkektir/ namussuzdur diye hakinda ileri geri konusulan adamdir.
Neden aladtir diye fikir yurutemeyen aciz insanlarin tepkileridir.

Aldatmanin her zaman bir nedeni vardir; kadindan ileriye gelen nedenlerdir bunlar.
1. Kadin kendine bakmaz, got, gobek salmistir "nasil olsa evlendim, artik guzel/bakimli olmama gerek yok" diye salmastir bayira hem kendini hem iliskiyi
2. Kadin kocasina saygi gostermiyordur
3. Kadin surekli dirdir ediyor, gereksiz yere herseyi abartiyor, adamin basinin etini yiyorsa huzur denen seyin icine ediyordur
4. Kadin cinselligi bir mecburiyet gibi goruyordur, zevk alinacak birsey degil de igrenc ve gereksiz birsey olduguna inaniyordur
5. Kadin bencildir, sadece kendi isteklerini/ arzularini yerine getirlimesini bekler
6. Kadin negative bir kisilige sahiptir; herseyden sikayetci, surekli huzursuz, etrafinda ki insanlari elesitiren biri dir (kendini sevmediginden baskalarini da sevemez)
7. Kadin kocasina hukmetmeye calisiyordur, kari koca dan ziyade anne cocuk iliskisi olusmustur
8. Kadin kocasinin karekterini/meslegini/gururunu yerle bir ediyordur.

Erkek bu tur evliliklerde surekli bosluk hisseder, birseylere ihtiyac duyar (hayir cinsellik degildir cogu zaman), kendini degersiz ve yetersiz hisseder, eve gitmek istemez. Karsisina baska bir Kadin cikarsa ve o Kadin ona ozledigi seyleri verebilirse (maddi ve manevi) o kadina asik olabilir.

Evet bayanlar, tabi ki hatayi kendinde arayacak kadar zekaniz olsa idi zaten kocaniz/erkek arkadasiniz size aldatmazdi.
durum şudur:

bireysel olarak: kendi bilir
etik/ahlaki olarak: kabul edilemez
sosyolojik olarak: istatatistik önemi olan toplumsal bir gerçektir.
Cigalo orospu çocudur.
Biraz şerefi varsa o önündeki organı makasla kesecek olan erkektir. Bir insana bir söz veriyorsan o sözü tutmak zorundasın. Kendine güvenmiyorsan evlenmeyeceksin.
zerre anlamadığım erkek çeşidi. madem aldatacaksın ne diye evlenirsin.
Tanrım buraya yazıyorum silinmesin hiçbir zaman. Eğer bir gün böyle birine dönüşecek gibi bile olursam al canımı. Izdıraplı bir ölüm olsun mümkünse.
Hey allah im ya. Kadın tam olarak kendisine nasıl bir hakareti n yapıldığının farkında değil ki bir özürlü affedecek. Yahu bir yapan ikinciyi yapmaz mi?. insan güvenemez bir daha. Artık yol ver gitsin yapacak bir şey yok . Aldatan taraf kim olursa olsun son derece serefsizce bir hareket . Allah yasatmasin kimseye ne diyim artık.
pu ananı sikim.
Eden bulur.
Karisi da onu aldatiyordur.
geçen sahilde otururken bir çift geldi, erkek olan kadını aldatmış başkası ile, kadın olan da affetmesinin koşulu olarak bağırarak özür dilemesini istemiş, erkek de yapmamış.

bana soruyor; sence kim haklı diye.
bir de lafa şöyle girmez mi; ''yahu erkeklik hali, gözün dışarıya kayar..''

hayır şu adamın savunmasına mı üzüleyim, yoksa buna karşılık bağırdıktan sonra affedecek olan kadına mi, bilemedim.
ee şerefsiz.
Aldatmıyordur şahtır.
(bkz: barış manço)
Egosunu tatmin etmeye çalışıyordur bide bu tipler bununla yattım şununla yattım gibi ego kasarlar. Adam olup eşine sadakatli olmak varken.
Her iki tarafın da birbirini aldatması korkunç bir şeydir, kadını, erkeği yok bunun. Affı, telafisi mümkün olmayan bir batağa saplanmaktır. Aciz, kendine güveni olmayan, kendini başka yollarla ispatlamaya çalışan insanların yaptığını düşünmekteyim. Bir psikolog ya da psikiyatristten yardım alarak altta yatan nedeni bulup, yol yakınken bu hatadan dönebilirler. Düşüncesi bile kötü, cısss.
Malesef sıradanlaşmış bir hadisedir. iş yerlerinde erkekler birbirlerine karılarını nasıl aldattıklarını ballandırarak anlatıyorlar. Aldatmayan erkek arkadaşlarını ise ayıplayarak yoldan çıkarmaya çalışıyorlar. Oha diyorum.
Genelde bu durumu normalize etmek için bahane bulmaya çalışırlar, tabii bu daha da acizleşmeleri dışında hiçbir anlam ifade etmiyor. Sadakatsizlik, ihanet hiçbir ilişki ve kişide kabul edilebilir bir durum değil. Nefret ediyorum sizden.
Adam değildir. Eşine ihanet eden insandan herşey beklenir.

Şerefsizlik işte tam olarak da budur.

Eşini aldatan namussus ve şerefsizdir. Allah kimseyi bu hallere düşürmesin.