bugün

entry'ler (7)

kürtten evliya koyma avluya

Onun gelen kurtlere laf soyler zaten, ne kadar fasist ve irkci bir toplum ki bu tur laflar lugatiniza islemis. Akilli olun.

audrey hepburn

bazi kadin/kizlarin ozendigi kadindir ama her kadina o sac kesimi veya o tarz yakismaz. mesela sisko kadin lutfen kendini Audrey Hepburn zannetmesin sirf kakul kestirdim diye. Ince kugu gibi zarif, asalet dolu ve gozleri isil isil omayan kizlar lutfen yuce Audrey Hepburna "ben tipki ona benziyorum" diyerekten hakaret etmeyin.

ayaklarım güzel mi diyen kadın

tek "guzel" yeri ayaklari ise mecburen artik boyle seyler soyler.

erkekler kadında neden ilk memeye bakar

dogru olani: meme kalca ve bel orantisina bakar; cunku bunlar saglikli ve dogurgan bir kadinin belirtlieridir. Ic gudusel ve cok normal birseydir. bayanlar bosuna "abazansiniz" diye bagirmayin; erkekler boyle yapmasaydi zaten siz de hayatta olmayacaktiniz.

erkekler ağızlarına sıçan kadınlardan hoşlanır

Yanlis bilgi; aksine bu tur kadinlardan igrenirler. Tabi ezik erkekse bu tur kadinlardan hoslanir cunku icten ice hak ettigini zanneder cunku kendisinin degersiz ve sevilemeyecek bir insan olduguna inanir. Kendini bilen normal bir psikolojisi olan erkek ilk yamukta gotune tekmeyi koyar o kadinin.

kadınların mini etek giyme nedeni

her sey gibi bunu da erkeklerin dikkatini cekmek icin yapiyorlar; bu kadar basit yani.

karısını aldatan erkek

Her erkek yapar veya rezil erkektir/ namussuzdur diye hakinda ileri geri konusulan adamdir.
Neden aladtir diye fikir yurutemeyen aciz insanlarin tepkileridir.

Aldatmanin her zaman bir nedeni vardir; kadindan ileriye gelen nedenlerdir bunlar.
1. Kadin kendine bakmaz, got, gobek salmistir "nasil olsa evlendim, artik guzel/bakimli olmama gerek yok" diye salmastir bayira hem kendini hem iliskiyi
2. Kadin kocasina saygi gostermiyordur
3. Kadin surekli dirdir ediyor, gereksiz yere herseyi abartiyor, adamin basinin etini yiyorsa huzur denen seyin icine ediyordur
4. Kadin cinselligi bir mecburiyet gibi goruyordur, zevk alinacak birsey degil de igrenc ve gereksiz birsey olduguna inaniyordur
5. Kadin bencildir, sadece kendi isteklerini/ arzularini yerine getirlimesini bekler
6. Kadin negative bir kisilige sahiptir; herseyden sikayetci, surekli huzursuz, etrafinda ki insanlari elesitiren biri dir (kendini sevmediginden baskalarini da sevemez)
7. Kadin kocasina hukmetmeye calisiyordur, kari koca dan ziyade anne cocuk iliskisi olusmustur
8. Kadin kocasinin karekterini/meslegini/gururunu yerle bir ediyordur.

Erkek bu tur evliliklerde surekli bosluk hisseder, birseylere ihtiyac duyar (hayir cinsellik degildir cogu zaman), kendini degersiz ve yetersiz hisseder, eve gitmek istemez. Karsisina baska bir Kadin cikarsa ve o Kadin ona ozledigi seyleri verebilirse (maddi ve manevi) o kadina asik olabilir.

Evet bayanlar, tabi ki hatayi kendinde arayacak kadar zekaniz olsa idi zaten kocaniz/erkek arkadasiniz size aldatmazdi.