bugün

Zor durum,kemoterapi alırken bende terkedilmistim.
karısı çirkinleşince değil karısı çirkinleşmesini gidermeye ısrarla çaba göstermemesine karşın boşanan erkektir.
güzellik evlenmek için bir kriter olmamalıydı baştan yanlış o iş.
bunun kadın versiyonunu sevgiliyken yaşamıştım ben
iyiki de yaşamışım diyorum simdi.
karısı boşanınca çirkinleşen erkekten iyidir.
Aynı zamanda kendide çirkinleşmiştir.
Bı de durumu iyi olanlar metres yapiyo artık. işin garibi kadınlarında haberi oluyo bu durumdan .
kocası fakirleşince boşanan kadınla yarışır.
Kadının huyu cirkinlestiyse haklı yüzü cirkinlestiyse haksız olan erkektir.
sonunu düşünmeyen erkektir. kendisinin de bir yangında yüzü yanabilirdi. karısı onu terk eder miydi? benim karımın başına böyle bir şey gelse öldürseler yine terk etmem. yarın öbür gün ne olacağımız belli değil.
şöyle de bir durum var. eğer kadın vücut kıllarını, temizlemiyorsa, pisse, duş almıyorsa, genel olarak kendinden kaynaklı çirkinleşmişse erkek haklı olabilir. tabi önce beraber çaba göstermeleri gerekir.
böylesine bir durumu henüz haberlerde bile görmedim. boş başlık açmanın bir lüzumu yok.
ilk bakışta çirkin insan olabilir. Ancak uzun süre insanlar birbirine baktıkça karşısındakini güzel görmeye başlar.
Örnek mi? Kendine aynada bakan kişi. inanmazsanız kendini çirkin bulan bireye sorun.
Nasreddin hoca'nın kapısını misafirleri çalıyor... Hoca'nın karısı hoca'ya diyor ki;

"hoca hoca, misafirlere görüneyim mi?!.."

hoca diyor ki;

" valla bana görünme de kime görünürsen görün!.." .

(bkz: karısı çirkinleşince erken boşalan erkek)
(bkz: yakışıklılaşacak olmak fiili)
dış görünüşe önem veriliyorsa o evlilikten hayır gelmez zaten. çatlak kovaya su koymak gibidir. dibi sızar hep.