bugün

Kanka değildir. Olsa olsa ırz düşmanıdır.

(bkz: öyle kankanın)
ikinci iltifattan sonra gerekli girişimlerde bulunmamış iseniz sonrası sizin kabahatinizdir.

tedariksiz zıçmaya giden domala domala taş arar derler. yani önlemini baştan alacaksın ki taş aramayacaksın demek istemiş adam burada. bu mevzuda da kullanılabilir görüldüğü üzere.
Brezilya dizisi.
Öncelikle bu duruma eşinizin müdahale etmesi bu durumu engellemesi hatta zaten bu gibi iltifatları söyletecek hafiflikte olmaması gerekir. Bu işin kadını erkeği yok. ikisinde müsaade etmemeli.
Adabı bilmeyen geniş insandır, kendi hanımına da aynısı yapılsa gık demez. Gavat denilebilir , buna izin verilmemelidir.
" boynundan öpülmeyi çok sever. yatağa girmeden duş almayı da unutma. "şeklinde devam etmesi mümkündür.
kocanın gavatlığına delalet bir olaydır. eğer koca, adam olsaydı o gevşek öyle konuşamazdı.
sevindiren er kişidir.

ödül olarak karınızla bir gece geçirmesine izin verilmelidir.
açık açık söylüyorum
onun kanka gibi amına koyarım.
laiklik bunu gerektirir.
kimin hoşuna gitmez sorusunu sordururmuş insana.

gavat olmayan insanların gitmez.
Karıniz univdeyken kankanizin eski sevgilisi olabilir veya bunu saklamiş ve size hic söylememiş olabilirler * .
üniversite yıllarında eşinizin ev arkadaşı olabilir.
4-5 sene karınız ile aynı evde kalmış bir adam sizin de kardeşiniz olmalıdır.
(bkz: medeniyet)
(bkz: eğitim)
pipetle su içerek yaşamak isteyen gereksiz organizma...
sen hayırdır tirrek diyerek ağzına küsküyü verilmesi gereken gevşektir.
Kuşkusuz karınızın geçmişte ne kadar ince dostlar edindiğini gösteren mutluluk verici bir detaydır.
tanırım iyi kızdır * hatta arada bana da iltifat ediyor. ( bizim ki sıkıntı çıkarıyor o zaman) *
karımızı beğeniyordur. belki biraz sevişmek istiyordur. kim istemez ki zaten, cillop gibi kadın yani. onu suçlayabilir miyim.