bugün

modern olmaktır. üstüne bir de teşekkür edilirse tadından yenmez.

(bkz: müslüman mahallesi değil mi lan burası)
birileri tarafından birilerinin gözüne sokulmak istenen hadise.

laik değil misiniz ulann namussuz herifler sizi demenin sindirilmis halide olabilir.
(bkz: allah ın peygamber sabrı vermiş olması)
14 yaşındaki kızını gelenek adına 50 yaşındaki elemena peşkeş çeken namodernleri şaşırtan şey.
(bkz: gizli gay)
(bkz: abi yenge de erik gibiymiş kütür kütür)
(bkz: gavat)
adamın niyetine göre sonucu değişen söz. eğer asılmak babıyla söylenmişse, direkt dalınır beklemeden. ama iltifat etmek amacıyla söylenmişse de teşekkür edilir hatta iftihar edilir.
- karınız bugün çok güzel.
+ hangi gün değil ki, yatıya da beklerim.

(bkz: pişkin yavşak)
karınız bugün çok güzel diyen adam çocukların dayısıdır o sebepten dalma eylemi gerçekleşmemiştir.
ya bana namodern deyin, hayvan,deyin,it deyin "senin ta mına gohim" mract1v3 deyin ama ben çatlasam kaldıramam bunu. ulan karım o benim be. bak ne diyorum benim benim sadece benim seni yakından uzaktan onun güzelliği ilgilendiremez. ben böyle feci kıskancım o benim karım olmuşsa eğer sadece benimdir. fazla "benim" sözcüğü kullandım anlamsızlık artmış olabilir ama gerçekten benimdir o. herşeyimdir hayatımın merkezidir güzel denmesini kesinlikle kaldıramam.bir iki kere aynı gözü üzerinde görsem bile sinir katsayım artar! kaldıran ve modern olan arkadaşlarada helal olsun. benim bünyem elvermiyor yapabileceğim hiç bir şey yok.rahat rahat eksileyin.
- karınız bugün çok güzel!
- ohooo bu bişey değil bi de götünü görsen üfff...
- afedersiniz o anlamda dememiştim yanlış anladınız.
- iki onluğun var mı ya, taksici bozmaz şimdi.
- şey...olması lazım bi bakıym.
- sen kimsin lan benim karıma güzel diyosun amına kodumun oğlu, dalağını skerim bak senin pij.
- işte demin söyledim yanlış anladınız diye ama...
- burda bi peynirci vardı eskiden ya noldu kapattı mı o?
- ya ne alakası var şimdi konuyla, bi özür diletmedin adam gibi...
- tamire verdim, bugün haber verecekler.
- ohooo sen yarra yemişin, karı da fena skilir senin onu da söyleyim bu arada.
- şu iki onluğu da iki beşlik yapsana ya.
- ...
-abi karı senindir?
-evet beyfendi eşim.
-sikiyorsun?
-?
karım güzel olmasa neden yanımda dolaştırayım ki zaten. insan utanır lan.
"karınız ne kadar çirkin ve paçoz" diyen biri olsa mutlu olacakları gösteren başlık. mal mısız la siz?!